Cinsel İlişkiyi Reddettiği İçin Eşini Duvara Çarptı: Talihsiz Kadından Şok Dilekçe!

33 senedir kocasından cinsel açıdan şiddet gördüğünü ifade eden banka müdürünün eşi savcılığa şikayet dilekçesi yazdı. Dilekçede, kadın cinsel ilişkiyi reddettiği için duvara çarpıldığını öne sürdü. Şikayette şok ifadeler yer alıyor.

Cinsel İlişkiyi Reddettiği İçin Eşini Duvara Çarptı: Talihsiz Kadından Şok Dilekçe!
Cinsel İlişkiyi Reddettiği İçin Eşini Duvara Çarptı: Talihsiz Kadından Şok Dilekçe! Orkun
Bu içerik 969 kez okundu.

 

58 yaşındaki F.Ö. savcılığa şikayet dilekçesinde kocasından şiddet gördüğünü yazdı. Daha önce kocası hakkında uzaklaştırma kararı çıkan F.Ö. buna rağmen gördüğü sıkıntılardan kurtulamadığını ifade etti. Tekrar savcılığa suç duyurusunda bulunan talihsiz kadın 2 sayfalık bir dilekçe daha yazdı.

İSTANBUL'A TAŞININDA ŞİDDET BAŞLADI

1980 senesinde Kahraman Ö. ile evlendikten sonra kocasının ailesi ile birlikte yaşamaya başladığını ifade eden F.Ö. daha sonra yaklaşık 4 senenin sonunda İstanbul’a taşındıklarını ve burada kocasından cinsel şiddet görmeye başladığını ifade etti. Gece yarıları ekmek almaya gönderilmek için zorlandığını, cinsel ilişkiyi reddedince duvara çarpıldığını anlatan kadın gördüğü fiziksel şiddetin etkisi ile birlikte 1,5 ay hareket edemediğini de raporda anlattı.

F.Ö.’nün geçtiğimiz sene yazdığı raporda şu ifadeler yer aldı:

“İki evladımla birlikte korkunç, sadist, insafsız baskı ve zulme karşı bir var oluş mücadelesi vermekteyiz. Bunlardan maalesef kurtulamıyoruz. Acaba ben ve çocuklarımın hayatına eşim tarafından son verildikten sonra mı hukuk ve yargı devreye girecektir...”

Kızları Z.S.Ö. tarafından kaleme alınan ifadede ise şu cümlelere yer verildi: “Babam annemle cinsel yaşamından memnun olmadığını açık bir dille söylerdi. Bunu benimle konuşmasından tiksinirdim”

şiddet cinsel şiddet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun