İsveç'in Başkenti Stockholm'de Polis Memuru Bıçaklandı

İsveç Stockholm’de bıçaklı saldırı yaşandı. Meydana gelen bıçaklı saldırı sonucunda bir polis memurunun yaralandığı belirtildi.

İsveç'in Başkenti Stockholm'de Polis Memuru Bıçaklandı
İsveç'in Başkenti Stockholm'de Polis Memuru Bıçaklandı Orkun
Bu içerik 346 kez okundu.

 

Avrupa’da yaşanan bıçaklı saldırı herkesi şoke etti. İsveç’in başkenti Stockholm’de yaşanan bir bıçaklı saldırı sonucunda polis memuru yaralandı.

POLİS MEMURU BIÇAKLI SALDIRIDA YARALANDI

Stockholm’de gerçekleşen olay Medborgar Platsen’de vuku buldu. Yaşanan olay sonrasında Stockholm Emniyet Birimleri olay ile ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamada Medborgar Platsen’de gerçekleşen olay ile ilgili olarak, polisin yaralandığı doğrulandı. Polisin yaralanmasına sebep olan şahısın gözaltına aldınğı kaydedildi. Yaşanan olaydan sonra bölgede geniş güvenlik önlemleri alındı.

ABD’DE PATLAMA

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Houston civarında bulunan bir tesiste patlama olduğu kaydedildi. Bölgede yaşanan Harvey Fırtınası’ndan dolayı bölgeye gelen aşırı yağmurların da etkisi ile birlikte Cosby bölgesinde bulunan Arkema isimli tesisin, kimyasal içerikleri içerisinde soğuk bir şekilde tutması gerekirken bu soğukluğu sağlayamadığı iddia ediliyor. Bölgede yaşanan fırtına ve sellere bağlı olarak toplamda 33 kişinin öldüğü belirtilirken bölgedeki petrol rafinelerilerinin kapatıldığı da gelen bilgiler arasında bulunuyor.

isveç bıçaklı saldırı polis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun