Filiz Aker Vatan Şaşmaz Olayı İle İlgili Yeğeni Acar'dan Şok Detaylar

Vatan Şaşmaz cinayetini işledikten sonra intihar eden Filiz Aker’in yeğeni Gürbüz Acar, Aker ile ilgili olarak paranın kaynağının Siirtli sevgilisinden geldiğini belirtti. Acar, teyzesi ile ilgili çok önemli bilgiler verdi.

Filiz Aker Vatan Şaşmaz Olayı İle İlgili Yeğeni Acar'dan Şok Detaylar
Filiz Aker Vatan Şaşmaz Olayı İle İlgili Yeğeni Acar'dan Şok Detaylar Orkun
Bu içerik 608 kez okundu.

 

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş’taki bir otel odasında işlenen cinayetin perdesi aralanıyor. Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker’in yeğeni Gürbüz Acar, teyzesi ile ilgili olarak konuştu. Hürriyet’e verdiği röportajda çok önemli bilgiler aktaran Acar, teyzesinin Siirtli sevgilisi ile ilgili olarak “Çok varlıklıydı. Teyzem ona 'Uçak al' dese alırdı. Zaten bütün o Amerika'daki evleri falan o aldı” dedi.

"ÇOK YAKINDIK"

Teyzesi ile çok yakın olduklarını aktaran Acar “Çok yakındık. Çocukken hep yanımdaydı. Babam rahmetli oluyor. 10 yaşında öbür teyzem Eda Eren'in yanına gittim. Sonra Filiz teyzem aldı yanına. Küserdik, barışırdık ama birbirimizi hep çok severdik.” dedi. Daha önce de intihar girişiminde bulunduğunu belirten Acar “Amerika'da yaşarken ettiği söyleniyor ama bununla ilgili bir bilgim yok. Fakat Polat Towers'da yaşarken intihar girişiminde bulundu.” dedi.

Teyzesinin Vatan ile olan ilişkisi ile ilgili konuşan Acar “Benim teyzem bir erkeğe, "geri dön" diyecek biri değildi. Bunu ölsem de kabul etmem. Filiz Aker bir erkeğe "Karını bırak bana gel" demez. "Ver ulan benim paramı" diyordu bence. Evet âşıktı ama son zamanlarda bu aşktan değil, "Param gitti" diyordu. Ben "Vatan Şaşmaz teyzemin parasını yedi" demiyorum. Vatan ona parasını kullanacağı bir yol göstermiş olabilir. Çünkü Vatan teyzeme, "Gel dağa çıkıp yaşayalım" dese yapacak durumdaydı. Hepimiz yandık, o aile ayrı, biz ayrı yandık.” dedi.

vatan şaşmaz filiz aker
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun