MHP'de İstifa Krizi: 549 Kişi Toplu Bir Şekilde Partiden Ayrıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) bünyesinde bulunan 549 kişinin görevinden istifa ettiği belirtildi. Partinin Manisa İl Teşkilatı’ndan açıklama yapıldı. Açıklamada “Milliyetçi Hareket Partisi Başbuğumuzun partisi olmaktan çıkmıştır” denildi.

MHP'de İstifa Krizi: 549 Kişi Toplu Bir Şekilde Partiden Ayrıldı
MHP'de İstifa Krizi: 549 Kişi Toplu Bir Şekilde Partiden Ayrıldı Orkun
Bu içerik 480 kez okundu.

 

Milliyetçi Hareket Partisi’nde büyük kriz yaşanıyor. Partinin Manisa Teşkilatı tarafından yapılan açıklamada partiden 549 kişinin ayrıldığı belirtildi.

Eski MHP İl Başkanı Tamer Akkal’ın ofisinde toplanan kalabalık arasında Tamer Akkal, eski Milletvekili Mustafa Enöz, eski Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan, eski Akhisar Belediye Başkan Adayı Mansur Onay, eski Gördes Belediye Başkanı İbrahim Emre, eski Turgutlu İlçe Başkanı Ahmet Köktopçu, eski Salihli İlçe Başkanı Mesut Kızıltuğ, eski Saruhanlı İlçe Başkanı Mustafa Güvenç, eski Kırkağaç İlçe Başkanı Vedat Terdi, eski İl Ocak Başkanı Yıldırım Şekercioğlu, eski Merkez İlçe Başkanı Ömer Oral, eski Milletvekili Adayı Engin Kabadağ, Turgutlu eski Ocak Başkanı Ahmet Ertan da bulunuyordu.

"TÜRK MİLLETİNİN BİZLERE İHTİYACI VAR"

Mustafa Enöz, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Milliyetçi Hareket Partisinin bugün birkaç yıldır devam ettirdiği yanlış politikalar, ne yaptığını bilmeyen politikalarla Adalet ve Kalkınma Partisinin maalesef dümen suyuna girmiştir. Bugün MHP maalesef varlık sebebi olan misyonunu ve vizyonunu kaybetmiştir. Bu yönetim anlayışı bizi bir yere vardırmıyor, Türk milletini bir yere vardırmıyor ve Türk milletinin bizlere ihtiyacı var”

mhp manisa il teşkilatı devlet bahçeli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun