Dünyaca Ünlü Enerji İçeceği Firması Veliahtı Kırmızı Bültenle Aranıyor!

Tayland tarafından hakkında kırmızı bülten ile arama kararı çıkartılan Redbull’un veliahtı ile ilgili bir iddia ortaya atıldı. Öne sürülen bilgilere göre Vorayuth "Boss" Yoovidhya, aracı ile polise çarparak kaçtı.

Dünyaca Ünlü Enerji İçeceği Firması Veliahtı Kırmızı Bültenle Aranıyor!
Dünyaca Ünlü Enerji İçeceği Firması Veliahtı Kırmızı Bültenle Aranıyor! Orkun
Bu içerik 405 kez okundu.

 

Redbull’un veliahtlarından olan Vorayuth "Boss" Yoovidhya, hakkında ortaya atılan bir iddiaya göre Yoovidhya, aracı ile bir polis memuruna çarparak kaçtı. Konu hakkında açıklama yapan Emniyet Sözcüsü Krissana Pattanacharoen, Yoovidhya hakkında kırmızı bülten ile arama kararının çıktığını belirtti. Açıklamasına devam eden Pattanacharoen “Bu davanın tüm yönlerini inceleyip takip ediyoruz. Ve Yoovidhya'nın başka bir ülkede saklanma ihtimaline inanmamız nedeniyle bu kırmızı bültenin çıkması gerekiyordu” dedi.

Eylül ayında gerçekleşen olayda devriye görevindeyken motosiklet üzerinde bir aracın kendisine çarptığını ifade eden Pattanacharoen, kişinin olay yerinden hızla uzaklaştığını kaydetmişti.

PASAPORTU İPTAL EDİLDİ

Hakkında ortaya atılan suçlamalardan ötürü emniyet kararının çıkarıldığını ifade eden Pattanacharoen,  her yerde aranıyor. Ülke yetkilileri tarafından, çarpıp kaçma ile birlikte dikkat etmeden araç kullanma gibi suçlardan aranan Vorayuth’un Tayland sınırları içerisinde kullandığı pasaport da iptal edildi.

redbull Vorayuth "Boss" Yoovidhya tayland
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun