Filiz Aker'in Yeğeni Acar'dan Açıklama: "Duyunca Şok Geçirdim"

Vatan Şaşmaz’ı öldüren ve sonra intihar eden Filiz Aker konusu ile ilgili Aker’in yeğeni Gürbüz Acar’dan açıklama yapıldı.

Filiz Aker'in Yeğeni Acar'dan Açıklama:
Filiz Aker'in Yeğeni Acar'dan Açıklama: Orkun
Bu içerik 689 kez okundu.

 

Vatan Şaşmaz’ı 4 kurşun ile öldüren Filiz Aker daha sonra kendi başına silah dayayarak intihar etmişti. Yaşanan olaydan sonra açıklama yapan Gürbüz Aker “Çok acı bir olay yaşadık. Haberi televizyondan öğrendim. Duyunca şok geçirdim. Ben tanışmışlıklarını bilmiyorum. Teyzem, Polat Towers'taki evinde bana 'her yerde onu görüyorum" dedi. O ara kimseyle de görüşmüyordu. Amerika'dan döndüğünde beni çağırmıştı. Ben de gittim. Bir hafta sonra bana kendini dökmeye başladı. 'Ben çok sevdim' dedi. 'Her yerde onu görüyorum, bu evi satacağım' dedi bana. 'Ya Akmerkez'e ya da Amerika'ya gideceğim' dedi. Bir hafta sonra da Akmerkez'e taşındı” şeklinde konuştu.

EN SON İKİ SENE ÖNCE GÖRÜŞMÜŞ

Teyzesi ile en son yaklaşık 2 sene önce görüştüğünü ifade eden Acar “Her iki tarafında başı sağ olsun. Keşke hiç böyle bir şey olmasaydı. Biz teyzemle iki yıl önce Trabzon'a gittik. Benim yılbaşı sahnem vardı. Üç gün sonra Akmerkez'deki evinde bana açıldı. Sabaha karşı ağlamaya başladı. 'Ben ona çok ömür verdim, üç milyon dolar gibi bir param da yok oldu ama para önemli değil, sırtımdan yaralandım ben' dedi. Herhalde ilk evliliğinden haberi oluyor. Bu haber teyzeme çok etkiliyor anladığım kadarıyla. Teyzemin bana anlattığı her şey buydu” dedi.

filiz aker vatan şaşmaz cinayet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun