Selena Gomez'in Instagram'ı Ele Geçirilerek Bieber'ın Çıplak Fotoğrafı Yayınlandı

Ünlü şarkıcı Selena Gomez’in Instagram hesabı bilgisayar korsanları tarafından ele geçirildi. Hacklenen ünlü yıldızın Instagram hesabından Justin Bieber’a ait olduğu belirtilen çıplak fotoğraflar paylaşıldı.

Selena Gomez'in Instagram'ı Ele Geçirilerek Bieber'ın Çıplak Fotoğrafı Yayınlandı
Selena Gomez'in Instagram'ı Ele Geçirilerek Bieber'ın Çıplak Fotoğrafı Yayınlandı Orkun
Bu içerik 661 kez okundu.

 

Dünyaca ünlü şarkıcı Selena Gomez’in sosyal medya korsanları ile başı dertte. Geçtiğimiz dönemlerde Instagram hesabı bilgisayar korsanları tarafından ele geçirilmişti. Bu olayın üzerinden çok geçmeden ünlü yıldızın hesabından bir başka genç yıldız Justin Bieber’a ait olduğu belirtilen çıplak fotoğraflar yayınlandı.

Dünya çapında Instagram üzerinden en çok takip edilen ünlü ünvanına sahip olan Selena Gomez’in Instagram üzerinde toplamda 125 milyon takipçisi bulunuyor. Bu yüzden hedef aldıkları tahmin edilen ünlü yıldızın hesabını hacklemekle kalmayan hackerlar, bu hesaptan Justin Bieber’a ait çıplak fotoğraflar da yayınladı.

FOTOĞRAF SİLİNDİ

Olay yaşandıktan sonra Selena Gomez, hesabını geri alarak yayınlanan fotoğrafları hemen sildi. Daha sonra hesap kapandı. Siber tehtid geçtikten sonra hesabı geri açan Selena Gomez’in hesabında her şey normale döndü.

Çıplak fotoğrafları sızan Justin Bieber, 2015 senesinde New York Daily News gazetesine “Dışarı adım atamayacak gibiyim ve kendimi çıplak hissediyorum” demişti.

justin bieber selena gomez instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun