Defne Samyeli'nin Instagram'daki Sahil Pozu Mankenlere Taş Çıkartıyor

Ayşe Kucuroğlu tarafından paylaşılan Defne Samyeli fotoğrafında, Samyeli’nin mankenlere taş çıkartacak fizikte olması herkes tarafından beğeniyle karşılandı.

Defne Samyeli'nin Instagram'daki Sahil Pozu Mankenlere Taş Çıkartıyor
Defne Samyeli'nin Instagram'daki Sahil Pozu Mankenlere Taş Çıkartıyor Orkun
Bu içerik 703 kez okundu.

 

İşletmeci Ayşe Kucuroğlu tarafından sosyal medyada paylaşılan fotoğrafta Defne Samyeli yer aldı. Fotoğrafta eski haber sunucusu Defne Samyeli’nin fit vücudu dikkat çekiyor. Defne Samyeli’nin kızları Derin ve Deren ile birlikte Bodrum tatilinde mutlu oldukları belirtildi.

DEFNE SAMYELİ KİMDİR?

1972 doğumlu Defne Samyeli, küçük yaşlardan beri Ajda Pekkan hayranı olarak biliniyordu. Ailesi ile birlikte TRT Çocuk Korosu’na giren Samyeli, burada Pazar günü konserlere çıkmaya başladı. Konservatuvara girmesine destek olmayan ailesi okul hayatına yönelmesini istedi. Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü’nde okuyan Samyeli burada Star TV’nin güzellik yarışmasında katıldı. Burada 3. seçilen Samyeli’nin ekranlar ile tanışması burada oldu. Daha sonra birçok program sunan Samyeli, daha sonra 1993’te Show Tv’ye geçerek burada talk show sundu.

Kanal D’de haber sunduktan sonra Show TV’ye geçen Samyeli, burada anchorlık ve haber müdürlüğü görevini başarı ile devam ettirdi. Bu dönemde Boğaziçi Üniversitesi’ndeki eğitimine de devam etti.

 

defne samyeli instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun