Cani Genç Tinder'dan Tanıştığı Kız İstemiyor Diye Kendi Çocuğunu Öldürdü

Amerika’da meydana gelen bir olayda 23 yaşındaki genç, Tinder üzerinden tanıştığı kız, sevmiyor diye kendi oğlunu öldürdü.

Cani Genç Tinder'dan Tanıştığı Kız İstemiyor Diye Kendi Çocuğunu Öldürdü
Cani Genç Tinder'dan Tanıştığı Kız İstemiyor Diye Kendi Çocuğunu Öldürdü Orkun
Bu içerik 491 kez okundu.

 

Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekleşen olayda David D.J.C. mahkeme karşısında yargılanmadan önce kendi suçunu itiraf etti. Dünyaca ünlü basın organı Independent tarafından yapılan haber doğrultusunda David C.’nin internet üzerinden tanışma uygulaması olan Tinder üzerinden bir kızla tanıştığı, ve bu kızın çocuğu istememesinden ötürü, David C.’nin çocuğunu kendi elleriyle öldürdüğü belirtildi.

Savcıların açıklamasına göre David C.’nin 10 yıla kadar hapsi istenecek. Ayrıca cinayete sebep olarak gösterilen kız arkadaşı Stensky için ortada hiçbir suçlamanın da bulunmadığı belirtildi.

911'İ ARAYARAK İHBAR ETTİ

Baba David, 2015 yılının Ekim ayında 911’i arayarak oğlunun kaybolduğunu ihbar etti. Bunun üzerine ekipler inceleme yaparak küçük çocuğun cesedini bir derede buldular. Yapılan incelemeler üzerine çocuğun derede boğularak değil şiddet görerek hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

Dedektiflerin istekleri doğrultusunda kız  ile David ile yapılan görüşmelerin kayıt altına alındığı belirtildi. Dedektifler, çocuğun kaçırılması durumunda, evden çıkıp dereye kadar yürümesinin imkansız olduğu üzerinde durdular.

 

tinder abd cinayet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun