Sinan Oğan'dan Akşener'e Red: Partiye Katılmayacak

Eski vekil Sinan Oğan tarafından yapılan yeni partiye katılma değerlendirmesinde “A planımız da B planımız da C planımız da Milliyetçi Hareket Partisi’nde mücadeledir” denildi.

Sinan Oğan'dan Akşener'e Red: Partiye Katılmayacak
Sinan Oğan'dan Akşener'e Red: Partiye Katılmayacak Orkun
Bu içerik 311 kez okundu.

 

Milliyetçi Hareket Partisi’nden ihraç edilen Sinan Oğan, yaptığı açıklamalarla gündeme geldi. Meral Akşener tarafından kurulması planlanan yeni partiye katılıp katılmayacağına yönelik açıklamalarda bulunan Oğan “MHP içerisinde genel başkanlık mücadelesi verirken başka bir siyasi oluşumu destekleyemem. A planımız da B planımız da C planımız da Milliyetçi Hareket Partisi’nde mücadeledir.Türk milliyetçileri yuvasına dönecek” dedi.

"İHRACIM SÖZ KONUSU DEĞİL"

İhraç edildiği parti ile ilgili de konuşan Oğan “Milliyetçi Hareket Partisi'nden kesin olarak ihracım söz konusu değil. Bir üst mahkemeye müracaat hakkım vardı ve bu hakkımı kullandım. İnşallah yanlış üst mahkemeden dönecektir. Bu ihraç son derece haksız ve hukuksuz şekilde yapılmış ve ülkücü vicdanları sızlatmıştır. Ancak bu benim MHP'den ilk ihracım da değil, bu ihraçtan da mahkeme yoluyla döneceğim. Olmadı kongrede delege kararıyla geri döneceğim ama muhakkak döneceğim.” dedi.

sinan oğan mhp meral akşener
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun