Bakan Fakıbaba'dan Tütün Açıklaması: "Üreticilerin Haklı Talepleri Var"

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba, Adıyaman ziyareti sırasında açıklamalar yaptı. Yaptığı açıklamalarda tütün konusuna da değinen Fakıbaba “Tütün üreticilerinin haklı talepleri var ve önemli bir çoğunluk teşkil ediyorlar.” şeklinde konuştu.

Bakan Fakıbaba'dan Tütün Açıklaması:
Bakan Fakıbaba'dan Tütün Açıklaması: Orkun
Bu içerik 349 kez okundu.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, yaptığı Adıyaman ziyareti sırasında çeşitli açıklamalarda bulundu. Tütün sektörü hakkında da önemli açıklamalar yapan Fakıbaba şöyle konuştu:

“Tütün üreticilerinin haklı talepleri var ve önemli bir çoğunluk teşkil ediyorlar. İnsanlar ailelerine bakıyorlar. Bir defa biz üretene karşı her zaman sevgimiz var. Bunlar Allah’a çok şükür namusuyla, şerefiyle kazanıp ülkelerine katkıda bulunuyorlar. Dışarıdan ithal edeceğimize biz kendimiz buradaki arkadaşlarımıza neler sağlayabiliriz bunu konuşacağız”

ET KONUSUNA DA DEĞİNDİ

Adıyaman’da bir çiftliği ziyaret eden Fakıbaba “Adıyaman hayvanlarının çevre illere satılması Adıyaman hayvancılığı adına güzel bir olay. Bu şunu gösteriyor, Adıyaman hayvancılık bağlamında bir merkez olduğunu gösteriyor. Bizim amacımız Güneydoğu ile Doğu Anadolu Bölgesini hem tarımın hem de hayvancılığın merkezi haline getirmektir” dedi.

ahmet eşref fakıbaba adıyaman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun