Konyaspor Eski Başkanı Şan'dan Flaş Açıklama: "ByLock Kullanmadım"

Konyaspor’un eski başkanlarından Ahmet Şan hakkında ortaya atılan ByLock indirdiği ve gözaltına alındığı iddialarına Şan’dan açıklama geldi. Şan “Benim hain terör örgütü FETÖ ile hiçbir alakam yoktur. Bylock programını indirmedim ve kullanmadım” dedi.

Konyaspor Eski Başkanı Şan'dan Flaş Açıklama:
Konyaspor Eski Başkanı Şan'dan Flaş Açıklama: Orkun
Bu içerik 320 kez okundu.

 

Konyaspor’un eski başkanı Ahmet Şan hakkında ByLock yüklediğine dair ve bu sebepten ötürü gözaltına alındığına dair iddialar ortaya atılmıştı. Ahmet Şan konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Benim hain terör örgütü FETÖ ile hiçbir alakam yoktur. Bylock programını indirmedim ve kullanmadım” şeklinde konuştu.

21 Ağustos tarihinde Atiker Konyaspor’un başkanlık görevinden ayrılan Ahmet Şan “Son dönemlerde şahsım üzerinden hem şehrimize, hem Konyasporumuza, hem de bazı çevrelere hakaret ve iftira içeren haber ve paylaşımlar yapılmıştır. Bugün gerek bu paylaşım ve haberlere, gerekse merak edilen sorulara gönül rahatlığıyla cevap vermek üzere bir toplantı yapma zarureti doğmuştur” şeklinde konuştu.

İZMİR MARŞI KONUSU

Son dönemlerde Ahmet Şan’ın yaptığı İzmir Marşı yorumlarının ulaşması gereken noktadan farklı noktalara çekildiğini ifade eden Şan “Ne gariptir ki elde edilen tüm bu başarıların akabinde, önce tamamen saptırılan İzmir Marşı haberleri, ardından da ByLock iddiaları üzerinden şahsım, Konyaspor, Konya ve yakın çevreme uzanan hakaret ve iftiraların ardı arkası kesilmemiştir” dedi.

ahmet şan konyaspor bylock fetö
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun