Reklam Tabelası Dikerken Orman Yangınına Sebep Oldular

Aydın ile Muğla arasındaki karayolu üzerinde reklam çalışması yapmak isteyen bir ekip, gerekli önlemleri almadıkları için bölgede yangına sebep oldu. Reklam tabelası dikmek istedikleri anlaşılan ekibin neden olduğu yangın büyüyünce, şüpheliler olay yerinden kaçtı.

Reklam Tabelası Dikerken Orman Yangınına Sebep Oldular
Reklam Tabelası Dikerken Orman Yangınına Sebep Oldular Orkun
Bu içerik 250 kez okundu.

 

Öğlen saatlerinde Aydın ile Muğla arasında bulunan bir karayolu üzerinde reklam tabelası dikmek için bölgeye gelen kişiler, tabela kurmak için burada çalışmalarına başladı. Yolun kenarına kaynak yapmak isteyen çalışanların oluşturduğu kıvılcımlar kenardaki otlara düşünce yangın başladı. Yanlarında yangın için herhangi bir yangın söndürücü veya başka bir aparat bulunmayan kişiler, yangının kontrolden çıkması sonucunda olay yerinden uzaklaştı.

MAKİLİK ALAN YANDI

Bölgeye intikal eden Orman Yangını Söndürme ekipleri, çalışmalarına başladı. Makilik alandaki yangın gitgide büyüyor. Olaya sebep olan şahısların kimlikleri henüz tespit edilemedi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı. Kuru otların tutuşması sonucu makilik ve fıstık çamları ile kaplı ormana taşan yangına sebep olan şahısların kısa sürede yakalanması bekleniyor. Tabelayı diktirme kararı alan firmanın tespiti yapıldıktan sonra şüpheliler hakkında işlem yapılacağı düşünülüyor.

orman yangını reklam tabelası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun