Hazal Kaya'dan Kilo Açıklaması: Şeker Hastası Olduğum Ortaya Çıktı"

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, dünya çapında çok izlenen Shameless isimli dizinin Türkiye’de çekilecek versiyonunda yer alacak. Kaya, kiloları ile ilgili olarak açıklama yaparak “Ben hastalığım için zayıfladım, kimse 'Amma kilo aldın' dedi diye değil” dedi.

Hazal Kaya'dan Kilo Açıklaması: Şeker Hastası Olduğum Ortaya Çıktı
Hazal Kaya'dan Kilo Açıklaması: Şeker Hastası Olduğum Ortaya Çıktı Orkun
Bu içerik 698 kez okundu.

 

Dünya çapında büyük bir proje olan Shameless isimli dizinin Türkiye’deki çekilecek olan versiyonunda yer alacak olan ünlü oyuncu Hazal Kaya, dizide Filiz karakterini canlandıracak. Canlandıracağı Filiz karakterini anlatan Hazal Kaya şöyle konuştu:

“İyi ki Balat’ta çekim yaptık bugün, burada o kadar çok Filiz var ki. Ailesine bakan, kocasına bakan, adeta bütün ailesinin sorumluluğunu taşımak üzere dizayn edilmiş çok fazla kadın var. Hepsinden tek tek etkilendim, umarım becerebilmişimdir yansıtmayı. Filiz benim için çok tatlı, ufak bir kız çocuğu. Benim çok tanışıp arkadaş olmak isteyeceğim bir kız. Başka hiçbir karakterim için söyleyemem bunu mesela. Nihal’i dövebilirdim, gerçekten rahatsız ve huzursuz edici bir arkadaşımız kendisi. Feriha’ya “Allah başka dert vermesin yavrum, üniversiteyi de kazanmışsın artık tamam yani” diyebilirdim. Hiçbiriyle anlaşamazdım ama Filiz’le arkadaş olurdum.”

KİLO AÇIKLAMASI

Son zamanlarda kilosu ile ilgili çıkan haberlere yönelik de açıklama yapan Kaya “Ben hastalığım için zayıfladım, kimse “Amma kilo aldın” dedi diye değil. Şeker hastası olduğum ortaya çıktı. Ama o dönem bana yaşatılmaya çalışılan korkunç bir şeydi. Ben eleştirilere ve korkunç yorumlara alışığım, zaten buna mahal veren bir iş yapıyorum. Hiçbir zaman erkek oyuncu kapris yaptı diye bir şey okumayız, kadın oyuncu kapris yapar. Erkek oyuncu kilo alınca “Kilolu hali gözlerden kaçmadı” olur, kadınınki “şaşkınlıkla karşılanır”. Daha acısı kadınların kadınlara bunu yapması. Kendilerine uygulanan şiddeti o kadar kanıksamışlar ki, birbirlerine uygulamaya devam ediyorlar.” dedi. 

hazal kaya shameless
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun