Zuhal Topal'ın "Paramızı Vermediler" İddiasına Yapım Şirketinden Flaş Cevap

İzdivaç programı ile uzun süredir ekranlarda olan Zühal Topal, yapım şirketi hakkında “Paramı vermediler” demişti. İşte o iddiaya yapım şirketinden yanıt gecikmedi: “Kendisine borcumuz yok”

Zuhal Topal'ın
Zuhal Topal'ın Orkun
Bu içerik 422 kez okundu.

 

Star TV ekranlarında uzun süredir yer alan izdivaç programının sunucusu Zuhal Topal, programın yapım şirketi hakkında bir iddia ortaya atmıştı. Topal’a göre yapım şirketi kendisine para ödemedi. Konu ile ilgili olarak yapım şirketinden şok bir açıklama geldi. Yapım şirketi “Kendisine borcumuz yok” dedi.

Programın yapım şirketi olan Soho Film, konu ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“Star TV'de yayınlanan Zuhal Topal'la programının yayından kaldırılmasından hemen sonra. Sn. Zuhal Topal tarafından kamuoyunu yanıltmaya yönelik gerçek dışı yapılan açıklamalar manidardır. Kendisine herhangi borcumuz yoktur, tüm hak edişleri tarafımızca yapılmıştır.”

TOPAL'IN AÇIKLAMASI ŞÖYLE

Bu açıklamadan önce Zuhal Topal’ın ortaya attığı iddiayı içeren o konuşmada şu sözler sarfedilmişti:

“Uzun süredir kamuoyu hassasiyeti nedeniyle gözlerin izdivaç programları üzerinde olması, Star TV yönetiminin yeni sezonda bu içerikte yayın yapmama kararı alması üzerine yeni formatlarla Star TV ve diğer kanallar ile görüşmelerimiz devam etmektedir. Yapımcı firma Artı Film ve Soho Film tarafından "Zuhal Topal'la" isimli programda uzun süredir manevi haklarıma ve sanatçılık haklarıma özen gösterilmediği, alacaklarım ödenmediği halde yayının devamlılığı için yayıncı kanala ve izleyicilere olan saygım nedeniyle programa çıkmaya devam ettim. Yapımcılar aleyhine ihtarlar gönderdiğim halde kişilik haklarım suiistimal edilmeye devam edildi. Önümüzde ki hafta avukatım kanalı ile yapımcılar aleyhine mahkemeye müracaat edeceğim. Bunun dışında şimdiye kadar her hangi bir konuda açıklama yapmadığım bilinmektedir. İlerleyen günlerde pek çok konuya açıklık getireceğim.”

zuhal topal soho film yapım şirketi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun