Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hasdal Emniyet Külliyesi Açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Emniyeti hakkında açıklama yaparak “İstanbul Emniyet Teşkilatımız çok daha verimli, farklı hizmetlerin verileceği bir imkana kavuşacak. Ve burası gerek büyüklük, gerek ihtiyaca göre bir projelendirmeyle güzel bir külliyeye İstanbul kavuşmuş olacak” şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hasdal Emniyet Külliyesi Açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hasdal Emniyet Külliyesi Açıklaması Orkun
Bu içerik 257 kez okundu.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı Jandarma ve Emniyet Teşkilatları Motosiklet Teslim Töreni’nde açıklama yaptı. Açıklamalarında Jandarme ve emniyet birimlerine yönelik açıklamalar yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan şunları kaydetti:

“Teröristlere misli ile cevap verdik vermeye devam edeceğiz. Bunların kökünü kazımakta kararlıyız. Dün yapmış olduğumuz toplantıda, esrar, eroin, captagon gibi bu tür uyuşturucuların üzerinde kararlı şekilde durduk ve bugün yayınlanan KHK ile de bildiğiniz gibi bu KHK’nın içerisinde uyuşturucuyla alakalı çok daha ağırlaştırılmış cezai müeyyideler getirilmiş bulunuyor. Bunların üzerine gideceğiz, eczanelere varıncaya kadar gideceğiz. Bunların satıldığı yerlerin araştırılması, bunlarla ilgili istihbarat çalışmaları noktasında da kararlılığımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Bekçiler, 20 bin gibi rakam tabi ki şimdiliktir. Bunu ihtiyaçla daha da artıracağız. İstiyoruz ki geceleri de halkımız emniyette olsun.”

"GÜZEL BİR KÜLLİYEYE İSTANBUL KAVUŞMUŞ OLACAK"

Hasdal’da yeni kurulacak olan Emniyet Küliyesi hakkında da açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan “Hasdal'da yeni emniyet külliyemizi inşa edeceğiz. İstanbul Emniyet Teşkilatımız çok daha verimli, farklı hizmetlerin verileceği bir imkana kavuşacak. Ve burası gerek büyüklük, gerek ihtiyaca göre bir projelendirmeyle güzel bir külliyeye İstanbul kavuşmuş olacak. Buradan tüm halkıma sesleniyorum. 10 günlük bir bayram sürecini yaşayacağız. Tabi ki sizler yollarda eğer yolların kuralını bir kenara koyar da duygusallıkla hareket eder ve hız yapma noktasına gelirseniz hem ailelerinizi hem bizi üzersiniz. Biz istiyoruz ki bu yollardan bu trafik kazaları her ne kadar son yıllarda azalmışsa da bu kaza haberlerini duymak istemiyoruz. Ve bayram acıyla değil mutlulukla kutlansın istiyoruz. Acıyla kutlamak zaten mümkün değil. O yasa dönüşür. Bu bayram inşallah yas olmasın istiyoruz. Mutluluk içerisinde bayramı yaşayalım. Onun için özellikle hız kurallarına dikkat etmemizde, uykulu olarak araç kullanmaktan kaçınmayı tavsiye ediyorum. Bayramı bayram gibi yaşamayı rabbim bizlere nasip etsin” dedi.

 

 

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan hasdal emniyet külliyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun