Mehmet Demirkol Aykut Kocaman'a Çıkıştı: "Nasıl Anlatacak Bir Şeyin Yok!"

Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol, dün oynanan Vardar – Fenerbahçe maçı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Demirkol, aynı zamanda Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın basın toplantısını terk etmesine karşı açıklmalar yaptı.

Mehmet Demirkol Aykut Kocaman'a Çıkıştı:
Mehmet Demirkol Aykut Kocaman'a Çıkıştı: Orkun
Bu içerik 371 kez okundu.

 

Dün oynanan Fenerbahçe – Vardar maçı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Mehmet Demirkol “Modern zamanlarda böyle bir yenilgi yoktu. Bizim zamanımzıda o zaman alışmıştık rakip kim olursa olsun. Young Boys vardı Fenerbahçe'nin elendiği, o daha iyi takımdı. 5 milyona verip forveti Bienvenu'yü almıştı Fenerbahçe. Aykut Kocaman kaderle kısmetle açıklayacaksa, hiç açıklamasın, ona hiç girmesin. Fenerbahçe'nin orta sahası yok, ideal kadrosu yok. Çok ağır skorlarla sezona girdi. Fenerbahçe oynayabileceğinin maksimumunu oynadı bu kadroyla. Kaleci departmanında ciddi bir sorun var. Bunlara bireysel hata deyip geçemezsiniz. Bunun bir kökeni var. Şanssızlıkla açıklarsanız, bu şanssızlık devam eder.” dedi.

OZAN TUFAN KONUSU

Ozan Tufan konusuna da değinen Demirkol “Ozan her yere bastı ama 4 tane saçmasapan şut çekti. Bir kafa topunda da kaleciyi çalıştırdı. Aykut Kocaman şu anda formsuz, zaten epeydir formsuzdu Avrupa'da. Fenerbahçe kenarlara adam alıyor yolluyor ama orta saha hep aynı. Kocaman'ın denemelerini anlıyorum ama Topal ve Josef bunu reddediyor ve "bizden olmaz" diyorlar.” dedi.

Aykut Kocaman’ın basın toplantısında soru almamasını değerlendiren Demirkol “Nasıl anlatacak bir şeyin yok! Benim anladığım; Fenerbahçe gole kadar çok güzel oynamış. Ben bunu anladım. Fenerbahçe bu orta sahayı kime soracak? Aykut Kocaman soru almıyor. Mahmut Uslu bağrıyor. Tudor basın toplantısında dayak yedi. Kimse bana, 'Türk teknik adamlara yükleniliyor' demesin. Tudor Aykut Kocaman gibi yapsa kapıyı tutarlardı. Herkes merak ediyor. Ne demek söyleyecek bir şeyim yok. Bu basın toplantısını yapmak için teknik direktör olmaya gerek yok, sende yaparsın. Türk teknik direktörlerin korunduğu kadar kimse korunmuyor bu ülkede. Yerlilerin hepsi çok iyi korunuyor. Kusura bakmasın Aykut Kocaman bu saygısızlık.” dedi.

aykut kocaman mehmet demirkol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun