Murat Başoğlu'nun Spor Salonu Çalışanlarından Şok Açıklama

Son zamanlarda magazin gündemine bomba gibi oturan Murat Başoğlu, ortaklığını bir süredir devam ettirdiği spor salonundan ayrıldı. Spor salonu çalışanları konuyla ilgili olarak “Kurumumuzla hiçbir ilişkisi kalmadı” dedi.

Murat Başoğlu'nun Spor Salonu Çalışanlarından Şok Açıklama
Murat Başoğlu'nun Spor Salonu Çalışanlarından Şok Açıklama Orkun
Bu içerik 477 kez okundu.

 

Magazin gündemini bir süredir meşgul eden Murat Başoğlu, evli yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı (35) ile birlikte ilişki yaşadığı ortaya çıktı. Gerek sosyal medya üzerinden, gerekse televizyon programlarında Murat Başoğlu’na tepki sürekli artarken, Başoğlu’nun ortağı olduğu “Body Project” isimli spor salonunun çalışanları tarafından yapılan açıklamada, Başoğlu’nun spor salonu ile hiçbir ilgisinin kalmadığını ifade etti.

Spor salonu ile maddi ve manevi bağlarının kesildiğini ifade eden çalışanlar “Ahlak bir sporcunun en temel ilkesidir” dedi.

YAZILI AÇIKLAMA YAPILDI

Spor salonu tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle:

"Temmuz ayında ne yazık ki magazin gündeminde baş sıralarda yer alan ve kamunun gündemini haksız ve yersiz bir biçimde meşgul eden bir ALDATMA haberi, biz "Body Project" eğitimcileri ve çalışanlarını derinden üzmüştür. ​Toplumumuzun, neredeyse tüm değerlerini hiçe sayarak yaşanan ve hele spor dünyasında asla kabul edilemeyecek bu durumu şiddetle kınıyoruz. "Ahlak" bir sporcunun en temel ilkesidir. Bu düsturla, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, bir toplumun temel ihtiyacı olan spor konusunda sizlerin en yakınında ve hizmetinizde olacağımızı bildirir, (Hicapla) Murat Başoğlu ve Burcu Başoğlu'nun kurumumuzla hiçbir maddi ve manevi ilişkisi kalmadığını en samimi duygularımız ve saygıyla duyururuz."

murat başoğlu spor salonu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun