Kurban Bayramı'nda Vatandaşa Köprü ve Otoyol Müjdesi: Ücretsiz Olacak

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde vatandaşa müjdeli haber verildi. Buna göre 30 Ağustos gününden 5 Eylül’e kadar otoyol ve köprüler ücretsiz olacak. Karar Resmi Gazete’de duyuruldu.

Kurban Bayramı'nda Vatandaşa Köprü ve Otoyol Müjdesi: Ücretsiz Olacak
Kurban Bayramı'nda Vatandaşa Köprü ve Otoyol Müjdesi: Ücretsiz Olacak Orkun
Bu içerik 292 kez okundu.

 

Karayolları Genel Müdürlüğü’ne bağlı otoyol ve köprüler bayram boyunca ücretsiz olarak hizmet verecek.

Karar 30 Ağustos Çarşamba gece 00:00’dan 5 Eylül Salı günü saat 07:00 tarihine kadar geçerli olacak. Bununla birlikte 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü de ücretsiz olacak.

TOPLU TAŞIMALAR DA ÜCRETSİZ

Aynı zamanda belediyenin ve belediyelere bağlı toplu taşıma hizmetlerinin de 1 Eylül Cuma gece saat 00:00’dan itibaren 4 Eylül Pazartesi 24:00’e kadar ücretsiz olarak hizmet vereceği de belirtildi.

İŞPARK’tan yapılan bir açıklamaya göre de 1 Eylül Cuma’dan 3 Eylül Pazar gününe kadar yol üzerindeki otoparklar da ücretsiz olarak kullanılabilecek. Konu ile ilgili olarak açıklama yapan İSPARK Genel Müdürü Nurettin Korkut “Kurban Bayramı’nın ilk üç günü yol üstü İSPARKLAR ücretsiz olacak. Bu durumu istismar edip vatandaşlarımızdan para talep eden niteliksiz işletmeciler olabilir. İstanbulluların bu duruma itibar etmemelerini ve dikkatli olmalarını istiyoruz” şeklinde konuştu.

kurban bayramı otoyol giriş ücreti toplu taşıma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun