Bahçeli Kılıçdaroğlu'nun Atletli Fotoğrafına Yorum Yaptı

MHP Genel Başkanı Bahçeli, son zamanlarda gündeme gelen CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun atletli fotoğrafı ile ilgili değerlendirmede bulunarak “Kim neyi giyiyorsa giysin.” dedi.

Bahçeli Kılıçdaroğlu'nun Atletli Fotoğrafına Yorum Yaptı
Bahçeli Kılıçdaroğlu'nun Atletli Fotoğrafına Yorum Yaptı Orkun
Bu içerik 354 kez okundu.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Genel Merkezi’nde düzenlenen toplantıda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

MHP Lideri Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkan detaylar şöyle:

“Kurgusu ustaca yapılmış bu meşguliyet gerçek sorunlarla mücadeleyi doğrudan sekteye uğratmaktadır. Zincirleme olaylar peş peşe gündemi işgal etmektedir. Atatürk büstlerine yapılan saldırılar, Çanakkale'de polis memurunun ibretlik fotoğrafı, Maçka Parkı'ndaki kıyafet temalı taciz, yeni devlet safsataları konu başlıklarından sadece bir kısmıdır. Milli birlik ruhuna en ihtiyaç duyduğumuz günlerden geçiyoruz.”

TERÖR KONUSU

"Terör örgütleri önü arkası planlı haşin ve hain bir strateji dahilinde Türkiye'ye 4 koldan kudurmuşçasına saldırıyor. Sınırlarımızın hemen ötesinde gayri meşru, fiili bir durum yaratılıyor. Türkiye'nin milli güvenliğini ve toprak bütünlüğünü temin eden bir terör devleti kurmak, Akdeniz'e ulaştıracak bir koridor için ince işçilik yapılıyor."

KORAY AYDIN

Bahçeli Koray Aydın’ın istifasına yönelik olarak da “İstifa tek taraflı bir tercihtir. Kişinin tercihinden dolayı saygı duymak gerekir partimiz açısından da hayırlı olmuştur. 2019 seçimi için adres sunan, birilerini hava boşluğuna atıyor demektir. Kapı açık, giren girer çıkan çıkar.” dedi.

Açıklamalarında Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun atletli fotoğrafına da değinen Bahçeli “Buna yorum gerekmez. Kim neyi giyiyorsa giysin. Ancak siyaseti iç çamaşırı seviyesine düşürmemek gerekir.” şeklinde konuştu.

cumhuriyet halk partisi milliyetçi hareket partisi kemal kılıçdaroğlu devlet bahçeli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun