Aleyna Tilki'den 'Sen Olsan Bari' Açıklaması: "Bu şarkı çok tutmasa da..."

Son zamanların iddiali şarkıcılarından Aleyna Tilki yeni çıkardığı ‘Sen Olsan Bari’ teklisi ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Tilki, yaptığı açıklamada, yeni şarkısı için “Bu şarkı çok tutmasa da Türkiye’ye en azından kaliteli bir şey getirmiş olayım diye düşünüyordum.” dedi.

Aleyna Tilki'den 'Sen Olsan Bari' Açıklaması:
Aleyna Tilki'den 'Sen Olsan Bari' Açıklaması: Orkun
Bu içerik 1019 kez okundu.

 

Türkiye’nin yeni pop müzik sanatçılarından Aleyna Tilki, Hürriyet gazetesi’ne verdiği röportaj da iddiali açıklamalarda bulundu.

Aleyna Tilki ““Sen Olsan Bari”, YouTube’da ilk 24 saatte 5.2 milyon kez izlendi. Dünyada en çok izlenen ilk 10 video arasına girdi. Bu klipte böyle bir başarıyı bekliyor muydun?” sorusuna “Beklemiyordum. Bu şarkı çok tutmasa da Türkiye’ye en azından kaliteli bir şey getirmiş olayım diye düşünüyordum.” şeklinde cevap vererek, son çıkardığı teklisi hakkında konuştu.

"KENDİME DIŞARIDAN BAKAMIYORUM"

Tilki “Kendine çok mu güveniyorsun? “Boyundan büyük konuşuyor” diye eleştiriler var” şeklinde gelen soruya ise “Belki de öyledir. Bilemiyorum. Çünkü kendime dışarıdan bakamıyorum. İç sesimi duyduğum zaman “Ben dünya starı olacağım” diyorum. Dünya listelerini sallıyoruz, dünyanın her yerinden mesajlar alıyoruz. Bence çok da farklı bir şey değil. Star olmak için dünyadaki tüm insanların tanımasına gerek yok. Sonuçta belli bir çevreye yayıldı. 4 günde 30 milyon kez izlendi.” şeklinde yanıt verdi.

"BENZETMELER NORMAL"

Son klibi hakkında çeşitli dünya yıldızlarının kliplerine yapılan benzetmeler hakkında da konuşan Tilki “Benzetmeleri normal, çünkü o kalitede bir klip. Britney Spears’ın klipleri kalitesinde bir klip çekince insanlar bunu yadırgadılar. Britney ilk çıktığında 17 yaşındaydı. Ben de 17 yaşındayım. 17 yaşındaki çocuklar birbirlerine benzer kıyafetler giyerler. İki kulak bağlarlar. Benzer koreografilerde dans ederler. Yaşlar aynı. Yoksa sonuna kadar özgün bir klip olduğunu düşünüyorum. Ben bugüne hiçbir klipte havuzda boğulan bir ayı görmedim. Dans edilecek yerin düz ve pürüzsüz olması lazım. Bu da benziyorsa... Türkiye’de halıflekste dans ediyorlar genelde, bence o yüzden yadırgıyorlar.” dedi.

aleyna tilki o sen olsan bari single
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun