Çin'de Kahvaltı Yapmayan Kadının Vücudundan Çok Sayıda Taş Çıkarıldı

Çin’de meydana gelen akılalmaz olayda kadının ameliyat esnasında vücudundan 200 adet taş çıkarıldığı belirtildi. Yapılan değerlendirmelerde kadının vücudundan çıkan taşların sebebinin dengesiz beslenmeden kaynaklı olduğu tahmin ediliyor.

Çin'de Kahvaltı Yapmayan Kadının Vücudundan Çok Sayıda Taş Çıkarıldı
Çin'de Kahvaltı Yapmayan Kadının Vücudundan Çok Sayıda Taş Çıkarıldı Orkun
Bu içerik 803 kez okundu.

 

Geçtiğimiz hafta Çin’de gerçekleşen bir ameliyatta ortaya çıkanlar herkesi şaşkına çevirdi. Dailymail tarafından gündeme getirilen haberde, kadının safra kesesi ve karaciğerinde bulunan taşlar, kadının dengesiz beslenmesi sonucunda oluştuğu düşünülüyor.

AMELİYAT 6 SAAT SÜRDÜ

Çin’in Hezhou şehrindeki Guangji Hastanesi’nde gerçekleşen operasyon toplamda 6 saat sürdü. 15 Temmuz’da yapılan operasyonda doktorlar, 45 yaşında bulunan kadının devamlı olarak düzensiz saatlerde ve kaliteli sayılmayan besinler ile öğünlerini geçiştirdiğini belirtti. Kadının yaşadığı kronik karın ağrılarının 10 sene önce başladığı belirtilen operasyonda, safra kesesinde meydana gelen taşların sebebinin ise düzensiz beslenmenin sonucunda safra kesesinin düzensiz çalışması olduğu kaydedildi. Kadının vücudundan çıkarılan toplamda 200 adet taşın bir kısmının yumurta büyüklüğünde olması ise görenleri şaşkına çevirdi.

Doktorlar yaptıkları açıklamada düzensiz beslenmenin vücuda verdiği zarara dikkat çekerek, düzensiz ve kalitesiz beslenmenin vücutta yarattığı olumsuz etkileri böylece gözler önüne sermiş oldular. Kadını ameliyat eden doktorlar, kahvaltı öğününün sürekli olarak atlatıldığı konusunda hemfikir oldukları için bu konuda insanlara önemli tavsiyelerde bulundular.

çin taş ameliyat kahvaltı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun