Fatih Terim ve damatları Alaçatı'da mekan bastı!

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, İzmir'in gözde turizm ilçelerinden Çeşme sınırları içerisinde kalan Alaçatı tatil beldesinde iki damadı ve bir koruması ile birlikte mekan basarak, iş yeri sahibini ve çalışanlarını darp etti.

Fatih Terim ve damatları Alaçatı'da mekan bastı!
Fatih Terim ve damatları Alaçatı'da mekan bastı! Kerem Çelik
Bu içerik 660 kez okundu.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, İzmir'in gözde turizm ilçelerinden Çeşme sınırları içerisinde kalan Alaçatı tatil beldesinde iki damadı ve bir koruması ile birlikte mekan basarak, iş yeri sahibini ve çalışanlarını darp etti.

Alınan bilgiye göre, Fatih Terim ve iki damadı dün akşam Alaçatı tatil beldesinde faaliyet gösteren Selahattin Aydoğdu'nun işlettiği Yüzevler restoranına baskın yaparak iş yeri sahibi Aydoğdu ve çalışanlarını darp etti. İddiaya göre, kavga Yüzevler ile Beeves restoranınlarının komşu olmasından rahatsız olan Fatih Terim'in damadı Ahmet Baran Çetin kendi işletmesinin sınırını hasırdan bir paravan çekerek çizmek istedi. Çetin'in bu hamlesi kim olduğu bilinmeyen bir şahıs tarafından şikayet edildi. Fatih Terim'in damadı Ahmet Baran Çetin, şikayetçinin Aydoğdu olduğunu iddia ederek durumu kayınpederi Fatih Terim'e anlattı.

Damadının şikeyeti üzerine Fatih Terim, saat 20:45'te Aydoğdu'yu aradı ve yaşananları sordu: 

- "Neden sıkıntı çıkartıyorsun..."

Selahattin Aydoğdu ise kendisinin şikayet etmediğini, AVM yönetiminin görsel dokuyu bozduğu için bu paravana izin vermediğini aktardı. Ancak Terim'in telefondaki tutumundan rahatsız olduğu için de, şu cevabı verdi:

- "Şikayetçi olan ben değilim. Fakat tavrınız hoş değil. Sizden çekinmem."

Aydoğdu'nun sözlerine üzerine sinirlenen Terim, Aydoğdu'ya şunları söyledi:

- "Şu an Bodrum'dayım. Bekle, Alaçatı'ya geliyorum..."

Selahattin Aydoğdu da telefonda Fatih Terim'e şu sözlerle cevap verdi:

- "Tehdit etme, gel..."

Gece 01:00 sıralarında; Fatih Terim, damatları Ahmet Baran Çetin, Volkan Bahçekapılı ve koruması olduğu ileri sürülen sakallı bir şahısla birlikte Alaçatı'ya restoranların olduğu noktaya geldi.

O saaten sonra yaşananlar Aydoğdu'nun ifadelerine göre şöyle:

Terim ve yanındakiler, restorana bahçe duvarından atlayarak girer. Selahattin Aydoğdu "Hocam, müşteriler var. Gelin içeride başbaşa görüşelim" der. Ancak Aydoğdu'nun bu sözlerine rağmen bir anda kavga başlar. Volkan Bahçekapılı'nın mekandaki sandalyeleri sağa sola fırlattığı, kavgada Yüzevler'de çalışan 5 kişinin yaralandığı bilgisine ulaşılır.

Sandalyelerin havada uçtuğu kavganın son bulmasının ardından Terim ve yanındakiler mekandan uzaklaşır. Darp edilen 5 çalışan önce hastaneye giderek darp raporu alır; ardından da Selahattin Aydoğdu ile birlikte karakola giderek ifade verirler ve Terim, iki damadı ve bir korumasından şikayetçi olurlar.

erim cephesinin de dün sabah saatlerinde karakola giderek ifade vereceği belirtirlir. Ancak bu konuda yetkililer, bir açıklama yapmazlar.

Olayın ardından aracılar devreye girerler ve gece boyunca Aydoğdu'yu arayarak şikayetini geri çekmesi konusunda ricade bulunur. Ancak bu telefonlara olumlu yanıt vermeyen Aydoğdu, aynen şunları söyler:

- "Geri adım atmam. Çünkü haksız olan ben değilim. Fatih Terim ve yanındakiler rüzgâr yapmaya gelmişler. Keşke delikanlı gibi görüşseydiler. Asıl maç şimdi başlıyor."

Aydoğdu kimdir?

Selahattin Aydoğdu; TFF Yönetim Kurulu Yedek Üyesi.

Aydoğdu; Adanalı ve Adana Demirspor'un eski başkanı.

Fatih Terim Selahattin Aydoğdu Alaçatı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun