Ünlü gece kulübünden tepki toplayan 15 Temmuz partisi!

Antalya ve Konya'da şubeleri bulunan ünlü gece kulübü, yarın akşam için "15 Temmuz Demokrasi Partisi" organize etti. Ancak, vatandaşlardan gelen tepki üzerine gece kulübü yetkilileri partiyi iptal etmek zorunda kaldı.

Ünlü gece kulübünden tepki toplayan 15 Temmuz partisi!
Ünlü gece kulübünden tepki toplayan 15 Temmuz partisi! Kerem Çelik
Bu içerik 373 kez okundu.

Antalya'nın Kemer ilçesinde ve Konya'da şubeleri bulunan ünlü gece kulübünün "15 Temmuz Demokrasi Partisi" organize ederek "Kırmızı/beyaz giyinen ya da Türk Bayrağı ile gelen herkese ücretsiz giriş" anonsuyla dün gece partinin reklamı yapıldı. Parti davetiyesinde tankların üzerine yürüyen vatandaşların görselinin kullanılmasına tepki gösteren vatandaşlar kısa sürede sosyal medya üzerinden gece kulübünü  ve partiyi yoğun bir şekilde eleştirdi. Eleştiriler üzerine gece kulübü yetkilileri, birkaç saat sonra partinin iptal edildiğini açıkladı.

ETKİNLİK ÇARPITILARAK AMACININ DIŞINA ÇEKİLMİŞTİR

Vatandaşlardan gelen yoğun tepkiler sonrası iptal edilen parti için gece kulübünden bir açıklama yapıldı. Açıklamada, "Kulübümüz nasıl 19 Mayıs, 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliği düzenledi ise bugünü de milletimizin yazdığı bir destan olarak görmüş ve bu duygularla bir organizasyon planlamıştır. Etkinlik sosyal medyada tamamen çarpıtılarak amacının dışına çekilmiştir. Özür dileriz" ifadelerini yer verildi.

İşte gece kulübünden yapılan açıklamanın tamamı:

"İşletmemizin bir kurtuluş günü olarak gördüğü ve milletimizin şanlı bir zafer kazandığı  15 Temmuz Demokrasi ve Özgürlükler Günü dolayısıyla hazırlamayı düşündüğü etkinlik sosyal medyada tamamen çarpıtılarak amacının dışına çekilmiştir. Kulüp etkinliklerimizi düzenleyen ekip, tamamen saf ve vatanperver duygular ile şimdiye kadar nasıl 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Etkinliği, 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliği düzenledi ise bugünü de milletimizin yazdığı bir destan olarak görmüş ve bu duygularla bir organizasyon planlamıştır. Söz konusu organizasyon çeşitli yanlış anlaşılma ve yönlendirmelerle, sosyal medya üzerinden şehit yakınlarımızı ve milletimizin aziz değerlerini incitecek bir noktaya sürüklenmesi üzerine iptaline karar verilmiştir. Tüm şehitlerimizin aziz ruhlarına Allah’tan rahmet dileriz. Sosyal medya hesabımızda kısa süreli de olsa yayınlanan tanıtım nedeni ile başta tüm şehit yakınlarımız olmak üzere aziz milletimizden özür dileriz."

15 Temmuz Demokrasi Partisi Antalya Konya gece kulübü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun