Suudi prens ve prensesler lüks yatıyla Bodrum’a demir attı!

Ülkemizin gözde turizm kentlerinden Bodrum'a 75 metrelik süper lüks yatla gelen Suudi kraliyet ailesine mensup prens ve prensesler, Ege'nin sıcak sularının tadını çıkarıyor.

Suudi prens ve prensesler lüks yatıyla Bodrum’a demir attı!
Suudi prens ve prensesler lüks yatıyla Bodrum’a demir attı! Kerem Çelik
Bu içerik 839 kez okundu.

Sıcak hava ve güneşin tadını çıkararak Jet-ski yapan ve bir beach club’a eğlenmeye giden Suudi prens ve prenseslerin korumaları da, jet-ski ve zodyak botlarla eşliğinde kraliyet aile mensuplarına kimseyi yaklaştırmadı. Akşam yemeği için Yalıkavak'ta faaliyet gösteren ünlü bir restoranda giden prens ve prenslerin 5 bin 280 Euro’luk hesaba 500 Euro bahşiş bırakarak ayrıldıkları kaydedildi.

Ege Denizi'ndeki komşularımızdan Yunanistan’ın Mikonos Adası’ndan dün sabah Yalıkavak, ardından Torba Koyu’na gelen Suudi prens Waleed Bin Abrahuel Al-İbrahim ile prens kardeşleri Halid Bin İbrahim El İbrahim ve Abdulaziz Bin İbrahim El İbrahim ile prensesler Ameerah Al Taweel ve Sara Bin Talal Bin Abdulaza Al Saud Bodrum'da konaklamayı tercih etti. Prens ve prensesleri taşıyan 75 metrelik ultra lüks 160 milyon dolar değerindeki 'Mogambo' isimli yat dikkatlerden kaçmadı.

ÇOK SIKI GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI

İngiliz aileye ait bir yatın demir attığı Torba Koyu’ndaki Zeytinlikahve Mevkii’ne demir atan yatın arkasında toplu halde denize giren Suudi prens ve prenseslere, jet-ski’li ve zodyak botlu korumalar eşlik etti. Korumaların bölgeden geçen ve merak ederek yata yaklaşmak isteyen tekne ve deniz araçlarını yarım milden fazla yaklaştırmadıkları öğrenildi. Suudi prens ve prenseslerin bir süre jet-ski yaptığı objektiflere yansıdı.

HESABIN YÜZDE 10'U TUTARINDA BAHŞİŞ BIRAKTILAR

Akşam Nikki Beach’e gelen prens ve prensesler, bol bol eğlendi, havuza girdi. Havuz başında düzenlenen müzikli dans gösterilerini hayranlıkla izleyen grup, yaklaşık 3 saat beach club’ta eğlendikten sonra süper lüks yatlarına döndü. Akşam yemeği için  Yalıkavak’taki ünlü bir restorantı tercih eden grubun, 5 bin 280 Euro’luk hesaba 500 Euro bahşiş bırakarak ayrıldıkları ve yöresel deniz ürünlerinden oluşan yemekten çok memnun kaldıkları öğrenildi.

Bodrum Yalıkavak Suudi kraliyet ailesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun