Leyla Bilginel Phuket Adası'ndaki Yaşamını Anlattı

Üç yıl önce Tayland'ın Phuket Adası'na oğlu Kayra ile yerleşen oyuncu Leyla Bilginel 'Bendeki Sen' adlı kitabı için İstanbul'da bulunduğunu söyleyerek, adadaki yeni yaşamını anlattı.

Leyla Bilginel Phuket Adası'ndaki Yaşamını Anlattı
Leyla Bilginel Phuket Adası'ndaki Yaşamını Anlattı admin
Bu içerik 742 kez okundu.

Türkiye'deki hayatını arkada bırakarak Tayland'ın Buket Adası'na 10 yaşındaki oğluyla yerleşen Leyla Bilginel, adadaki yaşamıyla ilgili, "Paraya hiç önem vermedim. Phuket çok sıcak olduğu için orada yaşamaya karar verdim. 30 metrekare evim var. Evimde televizyonum, bulaşık makinem, çamaşır makinem yok.''dedi.

Leyla Bilginel, İstanbul Beşiktaş’ta bir cafede otururken görüntülendi. Oyunculuğu ve Türkiye'deki hayatını arkada bırakarak Phuket'e yerleşen Leyla Bilginel, kendi hikayesini anlattığı Bendeki Sen adlı kitabı için İstanbul’da bir süre kalacağını, ardından Phuket'e gideceğini ve Türkiye'ye dönüş yapmayacağını söyledi.

 İşte Leyla Bilginel'in Phuket Adası'ndaki hayatı...''30 metrekarelik bir evim var''

"Paraya hiç önem vermedim. Phuket çok sıcak olduğu için orada yaşamaya karar verdim. 30 metrekare evim var. Evimde televizyonum, bulaşık makinem, çamaşır makinem yok. Çamaşırlarımı evde elimle ve ayağımla tepinerek yıkıyorum. Doğadaki bitkilerle besleniyorum. Oyunculukta tam olarak para kazanmadım zaten. Gelen bir iki kira parayla geçimimi sağlıyorum. Çok mutlu bir hayat yaşıyorum. Çocuğum da çok mutlu. Bu hayatı seviyorum. Hiçbir zaman bana gelen tepkileri umursamadım. Bir kez daha bu şekilde çocuk sahibi olmak istemiyorum çünkü annelik duygusunu oğlumla çok iyi çıkartıyorum. Bir sürü çocuklar var dünyada. Bundan sonra kitabımdan kazandığım paraları dünya çocukları için harcayacağım. 

Çocukluk hayalim 40 yaşından sonra dünyayı dolaşmak

Çocukluk hayalim, 40 yaşından sonra oğlumla birlikte dünyayı dolaşmak. Çocukların ayaklarına giderek onların sorunlarına hayatımı vermek istiyorum. Oğlumla daha özgür bir yaşam sürme isteğim var.  Hayatta kendimi ve çocuğumu yormak istemiyorum. 20 yaşından sonra Kayra kendi hayatını çizmek istiyorsa karışmam. Ben kendi hayatımı çizdim, dünyayı dolaşacağım. Zaman zaman kendime şaşırıyorum. Aylardır hayatımda hiç bir şey yok. Daha önceki hayatımı da biliyorsunuz daha çok aktif gezen tozan bir insandım ve istanbul'da tanımadığım insan yoktu. Şimdi hayatımda eğlence yok, içki yok, aşk yok, sevgili yok, seks yok ve hiçbir şey yok. Böyle çok mutluyum. Yeri geldiğinde saatlerce konuşmadan yaşıyorum. Hangi hayatta olduğumu çözdüm. Hayatımda tek lüksüm var, çocuğumun eğitimi. Sadece başlattığım 'Meleklerin Sesi' adlı sosyal sorumluk projemi anlatıyorum insanlara" (Cadde) 

Leyla Bilginel İstanbul Phuket Adası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun