Kanatsız Kuşlar Oyuncularından Melis Tüzüngüç Komedyen Sevgilisine Geri Döndü

ATV ekranlarının yaz kuşağı dizilerinden Kanatsız Kuşlar dizisi başrol oyuncusu Melis Tüzüngüç'ün ayrı olduğu komedyen sevgilisi Ali Biçim'le yeniden barıştığı öğrenildi.

Kanatsız Kuşlar Oyuncularından Melis Tüzüngüç Komedyen Sevgilisine Geri Döndü
Kanatsız Kuşlar Oyuncularından Melis Tüzüngüç Komedyen Sevgilisine Geri Döndü admin
Bu içerik 1235 kez okundu.

ATV ekranlarında yaz dizisi olarak yeni başlayan Kanatsız Kuşlar dizisinin Zeynep'i Melis Tüzüngüç'ün Babam Sınıfta Kaldı dizisinde Ali Biçim'le başlayan birlikteliğinde yeni bir gelişme yaşandı. 3 yıldır aşk yaşayan ikili bir küs bir barışık süren ilişkilerinde yeniden barıştı ve Bodrum'a tatile gittiler.

Melis Tüzüngüç, başrolünü  Cem Davran'la paylaştığı "Babam Sınıfta Kaldı" dizisinde Ali Biçim'le yakınlaşarak aşk yaşamaya başlamıştı. 3 yıldır süren ilişkide güzel oyuncu geçen yıl ilişkiyi bitirmişti. Güzel oyuncu Kanatsız Kuşlar dizisinde Zeynep karakterine can veriyor.

ATV'nin yaz dizisi Kanatsız Kuşlar'ın yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstleniyor, Hakan Haksun'un senaryosunu kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar oyuncu kadrosu Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen gibi isimlerden oluşuyor.

Kanatsız Kuşlar konusu

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

kanatsız kuşlar atv Melis Tüzüngüç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun