Bade İşçil'in Zayıflığı Takipçilerini Endişelendirdi

Ramazan Bayramı tatilini Londra'da geçiren güzel oyuncu Bade İşçil'in sosyal medyadan paylaştığı son fotoğrafındaki aşırı zayıflığı takipçilerini endişelendirdi.

Bade İşçil'in Zayıflığı Takipçilerini Endişelendirdi
Bade İşçil'in Zayıflığı Takipçilerini Endişelendirdi admin
Bu içerik 539 kez okundu.

Ramazan Bayramı tatilini Londra'da geçiren 33 yaşındaki güzel oyuncu Bade Hyde Park'ta scootera binerken çekildiği ve sosyal medyada paylaştığı çok zayıf görünümündeki fotoğrafı pek çok yoruma neden oldu. 

Kuzey Güney, Ezel, Metropol Cafe ve son olarak Eski Sevgili adlı yapımla izleyecinin karşısına çıkan güzel ve başarılı oyuncu Bade İşçil bayram tatilini Londra'daki evinde geçiriyor.

Londra'nın ünlü parkı Hyde Park'ta scooterla gezerken çekilmiş fotoğrafını sosyal medyada paylaşan ve fotoğraftaki zayıflığıyla takipçilerinden pek çok yorum alan Bade İşçil'in aşırı zayıflığının nedeni ortaya çıktı. Takipçilerinden bazılarının İşçil'e sağlık sorunu olup olmadığını sorduğu fotoğraftaki aşırı zayıflığının nedeninin photoshop olduğu anlaşıldı. İşçil'in aşırı zayıf görünümünden hızlı kilo kaybına neden olan bir rahatsızlık yaşayıp yaşamadığı da takipçileri tarafından merak edildi. 

Bade İşçil'in sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın photoshopla düzenlendiği ve İşçil'in aşırı zayıflamadığı üst bacağının alta göre daha zayıf olması ve ağaç gölgesinin düz olmamasından anlaşıldı. 

Bade İşçil kimdir?

8 Ağustos 1983 İstanbul doğumlu Bade İşçil, Yeditepe Üniversitesinden mezun oldu.
1,73 m boyundaki güzel oyucu Kuzey Güney, Ezel, Metropol Cafe ve Eski Sevgili gibi yapımlarda yer aldı.

bade işçil londra hyde park
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun