Sinan Akçıl Sosyal Medya Bakanı Olacak

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, yeni albümü sonrasında verdiği röportajda “Gelecekte sosyal medya bakanı olmak istiyorum” dedi.

Sinan Akçıl Sosyal Medya Bakanı Olacak
Sinan Akçıl Sosyal Medya Bakanı Olacak Orkun
Bu içerik 436 kez okundu.

 

Sinan Akçıl, ilerdeki hedeflerinden bahsederken “Belli bir yaştan sonra siyasete girmek ve milletvekili olmak istiyorum. Bu konuda bir hayalim de sosyal medya ile ilgili bir bakanlıkta olmak. Sosyal medya da hem zararlı hem de yararlı olaylar oluyor. Bunun için bu konuya el atılması gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Sosyal medyada kendisi hakkında yapılan yorumları değerlendiren Akçıl “Sosyal medyada bana yönelik çok negatif şeylerle karşılaşmıyorum ama çok üzülen arkadaşlarım var bu konuda. Sosyal medyada özellikle son zamanlarda Mustafa Ceceli'ye de çok yükleniyorlar. İnsanın kendi hayat tercihlerinden dolayı, sosyal medya yorumlarını kapatacak hale getirilmemesi lazım. Birkaç ay sonra bu konular süt liman olduğunda bu yorumları yapanlar, konserlerinde onu alkışlarken inşallah mahcup olurlar” dedi.

Ünlü sanatçı “Geçtiğimiz hafta iftar yemeğinde Sayın Cumhurbaşkanımız bana, 'Nasıl gidiyor, güzel haberlerin var mı?' dedi. Olacak inşallah, merak etmeyin sözüm olsun dedim ama bir zamanlama vermedim. Gazetelere bıraksanız beni iftar çıkışı hemen evlendireceklerdi. İlişkimde Otilia'nın da fikirlerine çok saygı duyuyorum. Çünkü onda bir Müslüman olma düşüncesi de var. Öyle bir şey olursa, bütün dünya üzerinde güzel bir örnek oluşturacak. Çünkü onun dünyadaki şöhreti çok yüksek olduğu için örnek olabilecek bir çift olabiliriz. O da neden olmasın, belki de evliliğe gideriz” dedi.

 

sinan akçıl sosyal medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun