Perihan Savaş'tan İbrahim Tatlıses Sitemi: "Hep Vururdu..."

Türk sinemasının efsane oyuncularından Perihan Savaş, İbrahim Tatlıses ile olan evliliklerinden bahsederek “İbrahim'in ihaneti yüzünden çocuğumu düşürüyordum onu affetmem” dedi.

Perihan Savaş'tan İbrahim Tatlıses Sitemi:
Perihan Savaş'tan İbrahim Tatlıses Sitemi: Orkun
Bu içerik 564 kez okundu.

 

Türk sinemasının önemli isimlerinden Perihan Savaş ‘Yaşamdan Hikayeler’ isimli programa katılarak hayatı ile ilgili çok önemli detayları aktardı. Savaş, aradan geçen 38 yıl sonra İbrahim Tatlıses ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu. Perihan Savaş “İbrahim Tatlıses, Hiçbir şey ifade etmiyor benim için artık. Ben kimsenin paçasına tutunup eteğine tutunup bir yere gelmedim ben Perihan Savaş'tım. Onun ihaneti yüzünden çocuğumu kaybediyordum” şeklinde konuştu.

Perihan Savaş’ın İbrahim Tatlıses’ten olma kızı Melek Zübeyde’ye hamile olduğu dönemde aldatıldığını belirten Savaş “İhaneti öğrendiğimde çocuğumu düşürüyordum. Üzüntüden 15 gün hastanede yattım.4 aylıktı kızım kaybediyordum kızımı ben” dedi.

"VURURDU HEP VURURDU"

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’ten çok şiddet gördüğünü ifade eden Perihan Savaş “Vururdu hep vururdu. Sadece bana değil herkese vururdu. Onu Allah affetsin. Artık benim için herhangi birisinden farkı yok.” dedi.

Yaşadığı olumsuzluklardan sonra İbrahim Tatlıses’ten ayrıldıktan sonra hayatına giren Yılmaz Zafer’den bahseden Perihan Savaş “hayatıma giren 'Adam gibi adam' yalnızca Yılmaz Zafer'di” dedi.

“Ben ondan kocalığı, ağabeyliği, babalığı her şeyi gördüm. Ona bakabilmek için 4 işte birden çalıştım. Keşke daha fazla yaşasaydı başımın üstünde yeri vardı başımın tacıydı. Ne yapar ne eder yine bakardım ben ona”

 

perihan savaş ibrahim tatlıses yılmaz zafer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun