Kılıçdaroğlu Adalet Yürüyüşü'nün 5.Gününde Kızılcahamam'da

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Adalet Yürüşü’nün 5.gününde açıklama yaparak “İnatla, kararlılıkla, azimle adalet için, 80 milyon için yürüyeceğim.” dedi.

Kılıçdaroğlu Adalet Yürüyüşü'nün 5.Gününde Kızılcahamam'da
Kılıçdaroğlu Adalet Yürüyüşü'nün 5.Gününde Kızılcahamam'da Orkun
Bu içerik 297 kez okundu.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasından sonra tepki olarak başlattığı ‘Adalet Yürüyüşü’nün 5.gününde Kızılcahamam Orman İşletme Şefliği’nin civarında hazırlanan konaklama alanında önemli açıklamalar yaptı.

Adalet Yürüşü ile ilgili olarak memnuniyetini dile getiren Kılıçdaroğlu, adalet kavramına çok önem verdiklerini bütün dünyanın gördüğünü söyledi.

Kılıçdaroğlu açıklamalarında şunları söyledi:

“Kimseye zarar vermiyoruz, kimseye kötü söz söylemiyoruz, yan bakmıyoruz. 80 milyonunun bir arada, kardeşçe, huzur içinde yaşamasını istiyoruz. Bize saldırılar olabilir, bizi eleştirenler, kızdırmak isteyenler olabilir, hepsinin canı sağ olsun. Ben inatla, kararlılıkla, azimle adalet için yürüyeceğim 80 milyon için. Dün yürüşümüzün büyük bir kısmını yağmur altında yaptık, gelip geçen kamyonlar, minibüsler, özel arabalar belki şöyle düşünmüşlerdir, 'Bu yağmurun altında, bu insanlar niye yürüyor?' Onlara şunu söylemek isterim; Biz, adalet için yürüyoruz. İnsan varsa bir yerde, adalet de olmak zorundadır”

FENALAŞAN VATANDAŞIN KALBİ DURDU

Adalet Yürüşü sırasında  fenalaşan 65 yaşındaki vatandaş hakkında açıklama yapıldı. İlgili açıklama şöyle:

“Olay yerinde yapılan müdahale sonucu vatandaşımızın kalbi tekrar çalıştırılmıştır. Daha sonra ekibimiz, hastamızı yakın olması sebebiyle Kazan Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne nakletmiştir. Burada da müdahaleye devam edilen hastamız, durumunun uygun olmasıyla birlikte bir üst merkez olan Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne nakledilmiştir. Hastamızın sağlık durumu ciddiyetini korumaktadır”

kemal kılıçdaroğlu enis berberoğlu chp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!