Seda Sayan'dan Olaylı Erkan Çelik Ayrılığı Açıklaması: "Dikiş Tutturamadım"

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, geçtiğimiz aylarda ayrıldığı Erkan Çelik hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Seda Sayan, olaylı ayrılık için “Aşk konusunda başarısızım” dedi.

Seda Sayan'dan Olaylı Erkan Çelik Ayrılığı Açıklaması:
Seda Sayan'dan Olaylı Erkan Çelik Ayrılığı Açıklaması: Orkun
Bu içerik 592 kez okundu.

 

Uzun zamandır evlilik programı sunuculuğu yapan şarkıcı Seda Sayan, yaşadığı aşklarla hep magazin gündeminde oldu. Geçen Mart ayında olaylı bir şekilde ayrıldığı sevgilisi Erkan Çelik ile, sevgilisi evliyken birlikte olmaya başlayan Seda Sayan, katıldığı Duymayan Kalmasın isimli programda, aşk hayatına dair önemli açıklamalarda bulundu.

Duymayan Kalmasın isimli magazin gündemindeki bütün konuların konuşulduğu programa konuk olan Seda Sayan, özel hayatı ile ilgili çok önemli açıklamalar yaparak, Erkan Çelik ile 6 yıl beraber yaşadığını ve Mart ayında ayrıldığını belirterek “Aşk konusunda başarısızım. Mutlu olmadım değil, kimseye haksızlık yapmak istemem ama bir türlü dikiş tutturamadım. Ben flört etmeyi bilmiyorum, direkt evleniyorum. Ama artık çevrem yasak koydu, aşk yaşamam yasak. Bana ‘Biraz bu durumun tadını çıkaralım” diyorlar” dedi.

AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Ayrıılık sonrası Seda Sayan “Söz yazarı Erkan Çelik ile sevgi, saygı ve sadakat çerçevesinde devam eden beraberliğimizde aşkı, dostluğu ve iş arkadaşlığını hepinizin gözleri önünde yaşadık. Hayatın yüklerini beraber omuzlayıp büyük emeklerle var ettiğimiz bu ilişkide, gerek yoğun iş hayatlarımızın gerekse 6 yıllık beraberliğin getirmiş olduğu yorgunlukla maalesef ilişkimizi tüketme noktasına geldik. Bu sebeple ayrılığın bizler açısından yapılacak en doğru tercih olduğuna karar verdik. Bu ayrılık elbette ki sadece aramızdaki aşk ilişkisi ile sınırlı kalacaktır. İş arkadaşlığımız ve dostluğumuz bakidir. Öyle ki Erkan Bey ile yapımcılarımızı değiştirme gereği bile hissetmedik. Tüm bu süreçte birbirimize verdiğimiz kıymet hiç eksilmemiş hatta artmıştır. Bundan sonrası için birbirimizin mutluluğundan başka bir temennimiz olamaz.” demişti.

 

seda sayan erkan çelik duymayan kalmasın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!