Büyükada'da Tacize Uğrayan Sunucu Tuğaner: "Kafa attığım için alnım yarılmış..."

Geçtiğimiz günlerde Büyükada’da denizden çıktıktan sonra videoya çekildiğini farkeden ünlü sunucu Canan Tuğaner, videoyu çeken B.J.’nin elinden telefonu alarak tepkisini göstermişti. Tuğaner, yaşadıklarını teker teker Duymayan Kalmasın programında anlattı.

Büyükada'da Tacize Uğrayan Sunucu Tuğaner:
Büyükada'da Tacize Uğrayan Sunucu Tuğaner: Orkun
Bu içerik 404 kez okundu.

 

Deniden çıktıktan sonra yürüyüş yapan Canan Tuğaner, arkasından video çekildiğini farkedince İranlı turiste tepki göstererek telefonunu vermesini istedi. B.J. de telefonu vermek istemeyince arbede yaşandı. Bunun üzerine de turiste kafa atarak telefonu aldığını öne süren sunucu şöyle kınuştu

KAFA ATTIĞIM İÇİN ALNIM YARILMIŞ

“Telefonu elinden aldığımda bir elimle de yakasını tuttum kaçmasın diye. Kendi görüntülerimi buldum. Videomu çekmiş. İngilizce 'Ne yapıyorsun sen, niye çekiyorsun' diye kızdığımda İngilizce bilmediğini söyledi. Polis çağırdığımı söyledim. Ayaklarımı öpmeye başladı. Pislik hâlâ dokunmaya çalışıyordu. İğrendim. Kafa attığım için alnım yarılmış. Epey kan akmış o arada, fark edememişim”

“Kendi görüntülerimi aramaya başladım. 5-6 yaş grubundaki çocukların da pornografik görüntüleri olduğunu gördüm. Bunu da polise bildirdim. İyi ki polise teslim etmişim. Böyle insanlar cezalandırılmalı.”

Duymayan Kalmasın isimli programında Canna Tuğaner olayın devamını şöyle anlattı:

“İyiyim ama kafamda hala ağrı var. Günlerdir uyuyamıyorum. Şu an bile ellerim titriyor. Böyle olaylar beni çıldırtıyor. Bebeklere kadar tecavüz olayları yaşanıyor ülkemizde.Kendimi bu kadar tutamamamın da sebebi bu olayların yaşanmasıdır. Sessiz kalmamak gerekiyor bu durumlara.O kadar destek alıyorum ki özellikle erkeklerden... Şöyle bir durum da oldu, polisin gelmesini beklerken o sırada başkası gelip sapığa 'git hadi, uzaklaş' dedi.”

Canan Tuğaner büyükada taciz video
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!