Steam Yaz İndirimleri Kapıda! Haziran Ayında Başlayacağı Konuşuluyor

Dünyaca ünlü oyun indirme platformu ve online oynamaya imkan veren Steam’in yaz indirimlerine çok az zaman kaldı. Resmi duyuru yapılmasa da önümüzdeki günlerde bu tarihin açıklanacağı bekleniyor.

Steam Yaz İndirimleri Kapıda! Haziran Ayında Başlayacağı Konuşuluyor
Steam Yaz İndirimleri Kapıda! Haziran Ayında Başlayacağı Konuşuluyor Orkun
Bu içerik 655 kez okundu.

 

Valve isimli firmanın büyük girişimi olan Steam, yaz indirimleri sayesinde oyun severlere çok ucuz fiyatlardan oyun indirme imkanı sunuyor. Onlarca oyunu çok ucuz ve indirimli şekilde sunan platform kış indirimleri bünyesinde Black Friday denilen Türkçe anlamı Kara Cuma olan günde onlarca oyunu indirime sokarak milyonlarca kullanıcıyı mutlu etmişti.

Firma bünyesinden sızan bilgiler doğrultusunda Haziran ayının sonuna doğru indirimlerin başlayacağı belirtildi. Haziran ayının sonuna doğru başlayacak olan indirimlerin ise Temmuz ayının ilk haftasında sona ereceği belirtiliyor. Net tarih olarak resmi bir duyuru yapılmamış olsa da tahmini olarak 22 Haziran ile 5 Temmuz arasında milyonlarca oyuncunun oyun indirebileceği ve ucuzluktan faydalanabileceği Steam Yaz İndirimlerinin başlayacağı belirtiliyor.

Habere bir not düşmek gerekirse, bu bilgilerin sadece ‘sızdırma’dan ibaret olduğunu unutmayın. Valve firmasından konu ile ilgili henüz bir detay paylaşılmadı. Bunun için oyunları indirmek için yine de resmi tarihi beklemekte fayda var.

Siz yine de Steam cüzdanlarınızın dolu olmasına dikkat edin. Lakin Steam indirimleri çok önceden haber verilmiyor. İndirimlere çok az bir süre kala yayınlanan duyurulardan itibaren indirimler başlamış oluyor. Oyun severlerin merakla beklediği indirim günlerinin önümüzdeki günlerde resmi olarak açıklanması bekleniyor.

steam yaz indirimleri ne zaman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!