Ali Ağaoğlu'na 6 Milyon Liralık Babalar Günü Hediyesi: Rolls Royce

Ali Ağaoğlu’na babalar gününde Rolls Royce hediyesi. Ağaoğlu’nun kızı Sena ve damadı Koral Kırcal’dan ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu’na tam 6 Milyon Türk Lirası değerinde bir Rolls Royce arabası hediye edildi.

Ali Ağaoğlu'na 6 Milyon Liralık Babalar Günü Hediyesi: Rolls Royce
Ali Ağaoğlu'na 6 Milyon Liralık Babalar Günü Hediyesi: Rolls Royce Orkun
Bu içerik 722 kez okundu.

 

Ünlü iş adamı Ağaoğlu Holding’in sahibi Ali Ağaoğlu’na babalar gününde büyük jest. Kızı Sena ve damadı Koray Kırcal tarafından babalar günü nedeniyle 6 milyon TL değerinde bir Rolls Royce marka araba hediye edildi.

Araç hakkında öne sürülen bilgilere göre, İngiltere’nin başkenti Londra’dan özel siparişle getirilmiş. Ali Ağaoğlu, kendisine yapılan hediyeden sonra “Çocuklarım birleşip bana hayalini kurduğum, bu harika aracı aldılar” açıklamasını yaptı.

KIZINA İKİ DÜĞÜN YAPMIŞTI

Ali Ağaoğlu, kızı Sena ile Koray Kırcal’ın evlendiği düğünde duygularını şöyle ifade etmişti:

“Bütün ailemi Çırağan Sarayı’ndaki düğüne çağıramadığım için oldukça üzgündüm ve bu içimde uzun zamandır ukde olarak kalmıştı. Bu sebeple geleneksel Ağaoğlu aile buluşmamızı düğün ile taçlandırmaya karar verdim. Benim için asıl düğün bugün oldu. Hepinize geldiğiniz için minnettarım. Allah bana, benim en değerli varlığım olan ailemle bir arada olmayı nasip etti. Bugüne kadar çok fazla ödül aldım ama bu ödülün anlamı benim için çok başka”

Ağaoğlu, kızı Sena’nın düğünün Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirmiş, daha sonra düğüne herkesi çağıramadığı için Uludağ’da bir tören daha tertipletmişti. Burada aile bireylerinden neredeyse herkesi çağıran Ağaoğlu, kızına ikinci bir düğün hediyesi de vermiş oldu.

ali ağaoğlu rolls royce hediye kızı babalar günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!