Mustafa Ceceli Aşk Yaşadığı Güzel'i Florya'daki Ailesiyle Tanıştırdı

Ünlü şarkıcın Mustafa Ceceli’nin 9 senelik eşinden boşandıktan sonra Selin İmer ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Magazin gündemine oturan bir habere göre Mustafa Ceceli, sevgilisini ailesi ile tanıştırdı.

Mustafa Ceceli Aşk Yaşadığı Güzel'i Florya'daki Ailesiyle Tanıştırdı
Mustafa Ceceli Aşk Yaşadığı Güzel'i Florya'daki Ailesiyle Tanıştırdı Orkun
Bu içerik 471 kez okundu.

 

Mustafa Ceceli, 9 senelik eşinden boşandıktan sonra ünlü güzel Selin İmer ile aşk yaşamaya başlamıştı. Temmuzda evleneceği öne sürülen ünlü sanatçının, sevgilisini Florya’daki ailesi ile tanıştırdığı belirtildi.

AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Mustafa Ceceli, boşandığı 9 senelik eşinden sonra ortaya çıkan dedikodulara şöyle yanıt vermişti:

2-3 yıldır evliliğimizin üzerinde bir gerginlik vardı. Bu süreç içinde birkaç kez boşanmamız gündeme geldi. Söz konusu gerginliği bertaraf edemedik. İki insan arasında olabilecek problemlerdi. Birbirimizin tarzlarını beğenmiyor olmamız huzursuzluğuna neden oluyordu. O huzursuzluğu bir türlü aşamadık. Çocuğumuzun huzursuz bir ortamda büyümesinin sağlıksız olacağına karar verdik. Boşanmamızın nedeni sadece ve sadece geçimsizliktir. Eşim dünyanın en mükemmel insanıdır. Neyim varsa eşimindir. Maddi ve manevi olarak her zaman yanında olacağım. Kanunlar onu ne kadar koruyorsa, ben iki katı koruyacağım. Aile bütünlüğümüzü bozmayacağız.”

Mustafa Ceceli’nin Selin İmer açıklaması ise şöyleydi:

“Öncelikle bilinmesini isterim ki bu bizim hayatımız ve atacağımız adımlarla alakalı kimseden izin almaya gerek olduğunu düşünmüyoruz. Defalarca dile getirmeme rağmen hala anlamak istemeyenlere bir kez daha hatırlatayım; Ahmed Hulusi bir şeyh değildir, cemaati yoktur, kimsenin hayatına karışmaz. Dolayısıyla 'birlikte yanına gitmişler' benzeri, iftiralara şaşırıyoruz. Şu anda ben Amerika'dayım Selin ise İstanbul'da. Aldığımız ortak kararı sizlerle de paylaşmak isteriz... Dönünce evleneceğiz.”

 

mustafa ceceli selin imer evlilik florya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!