Kısmetse Olur'un Sunucusu Seda Akgül Instagram Pozu Olay Oldu

Fazla kilolarından kurtulan ünlü sunucu Seda Akgül, Instagram’dan paylaştığı fotoğrafı ile konuşulmaya devam ediyor. Kırmızı gecelik ile görünen Seda Akgül, magazin gündemine yine oturdu.

Kısmetse Olur'un Sunucusu Seda Akgül Instagram Pozu Olay Oldu
Kısmetse Olur'un Sunucusu Seda Akgül Instagram Pozu Olay Oldu Orkun
Bu içerik 2053 kez okundu.

 

Ünlü sunucu Seda Akgül, Instagram’dan kırmızı geceliği ile çekildiği fotoğrafın altına “Bugün doğum günüm. Kırmızı giyinmek şansmış” yazdı.

SEDA AKGÜL KİMDİR?

Kanal D’de yayınlanan Kısmetse Olur programının sunucusu Seda Akgül 17 Haziran 1971 Ankara doğumlu. TED Ankara Koleji’nden mezun olan Akgül daha sonra Hacettepe Üniversitesi İngilizce Bölümü’nü bitirdi. Daha sonra Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı’nda mütercim tercümanlık yaptı. Daha sonra İsveç Üniversitesi tarafından aldığı burs ile Brüksel’de Avrupa Birliği Gazeteciliği okuyan Akgül, Washington’da staj gördü.

SUNUCULUK MU ZOR GAZETECİLİK Mİ?

Seda Akgül, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda gazeteciliğin mi sunuculuğun mu daha zor olduğu yönünde sorulan soruya şöyle cevap vermişti:

“İkisi de zor ama ben artık izleyiciyle felaket haberleri paylaşmak istemiyorum. Bir de her şeyin başı insan ilişkileri, ikili ilişkiler. İnsan evinde huzurluysa, doğru eşi bulduysa, dışarıya da o pozitiflik yansıyor”

"İLİŞKİLER BENİ HEP İLGİLENDİRİYORDU..."

Sunuculuğunu yaptığı program hakkında, sunuculuk yapmadan önceki fikirlerini şöyle anlatan Akgül, ilişkilerin kendisini kıskandırdığını belirterek “İlişkiler beni hep ilgilendiriyordu zaten. Çok keskin bir dönüş değil yani... “Dişilik mi, Kişilik mi” adlı kitabımı 4 sene önce yazdım ben. Haber yaparken de bu işin içindeydim. Hatta “Güzin Abla” gibi bir hale gelmiştim! İnsanlar ilişkileriyle ilgili mail’ler atıyordu devamlı. Zaten Hacettepe’de pedagoji ve psikoloji okudum ek ders olarak.” dedi.

seda akgül instagram kısmetse olur sunucu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!