Barış Manço'nun Oğlu Doğukan Manço'dan "Miras" Açıklaması

Efsane sanatçı Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço, katıldığı bir radyo programında yaptığı açıklamada babası tarafından sadece bir tablo miras bırakıldığını belirtti.

Barış Manço'nun Oğlu Doğukan Manço'dan
Barış Manço'nun Oğlu Doğukan Manço'dan Orkun
Bu içerik 3021 kez okundu.

 

Doğukan Manço, katıldığı bir radyo programında babası Barış Manço ile ilgili olarak önemli bir detayı paylaştı. Doğukan Manço “Ben küçükken modadaki evimizde babam ile vakit geçiriyorduk. Bana vazoların minerallerine kadar tüm özelliklerini anlattığı günlerden biriydi, benim için çok kıymetliydi. Sonra hergün gördüğüm tablolardan bahsetmeye başladı “ Bak bunlar Rus ressamların eserleridir, Rus ressamlar çok kıymetli eserler bırakmıştır” dedi.

Açıklamalarına devam eden Doğukan Manço babasının “Oğlum yarın öbür gün ne yaparsanız yapın, kendi ayaklarınızın üzerinde durun. Benim size bırakacak ne fabrikam, ne dükkanım var. Bu tablolarda yarın öbür gün sıkıştığınızda sizin hayatınızı kurtaracak sizlere bırakabileceğim miraslardır. O yüzden onlara güzel bakın” sözlerini tekrarladı.

Doğukan Manço, açıklamanın devamında “Çok şükür biz o tabloları satmadık ve Barışseverlere açabildik” dedi.

DOĞUKAN MANÇO KİMDİR?

Doğukan Manço, Barış Manço’nun oğlu olarak 19 Mayıs 1981 tarihinde Belçika’da dünyaya geldi. Çocukluğu Belçika’da gelen Doğukan, Barış Manço’nun büyük oğludur. 2000 yılları ile 2008 yılları arasında ABD’nin Florida eyaletinde mimarlık fakültesinde eğitim hayatını sürdürdü. Öğrencilik hayatı boyunca çeşitli işler yapan Doğukan, garsonluk ve servis şoförlüğü gibi işlerde çalıştı. 1998 – 2000 yılları arasında radyo programcılığı yapan Doğukan, daha sonra müzik piyasasına adım atmaya başladı.

 

doğukan manço barış manço miras
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!