İdo Tatlıses Hülya Avşar'a Konuk Oldu: "Baba Parası Yemek Daha Kolaymış"

İdo Tatlıses, Hülya Avşar’ın sunduğu Bir Hülya Avşar Sohbeti’ne katıldı. İdo, yaptığı açıklamalar ile bilinmeyen yönlerini anlatarak “Baba parası yemek daha kolaymış” açıklaması yaptı.

İdo Tatlıses Hülya Avşar'a Konuk Oldu:
İdo Tatlıses Hülya Avşar'a Konuk Oldu: Orkun
Bu içerik 555 kez okundu.

 

Hülya Avşar’ın sunduğu ‘Bir Hülya Avşar Sohbeti’ programına konuk olan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses, yaptığı açıklamalar ile gündeme oturdu.

İdo Tatlıses’in yaptığı açıklamalar şöyle:

“Kazandıktan sonra harcamanın kolay olmadığını anladım. Baba parası yemek daha kolaymış. Çok emek harcayarak para kazandım bu parayı yememem gerekiyor diye düşünüyorum.”

"Babamın müzik kariyerimde bana artısı olduğu kadar, eksisi de var. Bazı radyoların babamla sorunu olduğu için beni de engellediler, o radyolarda şarkılarım çalmadı. Ben gittim konuştum ve sorunu çözdüm."

DİLAN KONUSU

"Dilan’la ilk tanışmamızda hiç yabancılık olmadı, onunla 40 yıldır tanışmışız gibi. İyi ki de çıkmış karşımıza. Benim için her şeyden önemli olan annem ve babam. Benim kardeşlerimle alakalı bir sorunum yok. Bildiğim kadarıyla 7 kardeşim var, bunu kendi aramızda da şaka yollu söylüyoruz"

Hülya Avşar’ın sorduğu ‘miras kavgası çıkabilir mi?’ sorusuna İdo “babama dedim ki getir bir kağıda imza atayım, senin paranı istemediğime dair... kardeşlerim arasında aramızda sorun olmasın istiyorum” dedi.

Hülya Avşar, İbrahim Tatlısesin çapkın olduğunu belirterek “baban gibi bir adam, ben biliyorum, onun kapısındaki kuyruktan sahneye zor çıkardım. Bu adam birini istemesin, ikisini istemesin ama üçüncüyü de mi istemesin yani” dedi.

hülya avşar ido tatlıses ibrahim tatlıses bir hülya avşar sohbeti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!