İçerde'nin 39. Bölüm Fragmanında Umut Eylem'e Evlenme Teklifi Ediyor

Ekranların sevilen takip eden dizisi ‘İçerde’nin 39. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki 39. bölümde neler olacak? Fragmanda Umut, Eylem’e evlilik teklif edecekken görülüyor.

İçerde'nin 39. Bölüm Fragmanında Umut Eylem'e Evlenme Teklifi Ediyor
İçerde'nin 39. Bölüm Fragmanında Umut Eylem'e Evlenme Teklifi Ediyor Orkun
Bu içerik 709 kez okundu.

 

Show Tv’nin fenomen haline gelen dizisi İçerde’nin 39. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan en son fragman, diziyi takip edenleri merak içerisinde bıraktı. Final fragmanında, Umut, Eylem’e evlenme teklif edecekken Celal Baba’nın ortaya çıkması diziyi takip edenleri hayret ettirecek.

Geçtiğimiz bölümde (38), Celal Baba, Yılmaz Kardeşler’in birbirlerini bulduklarını öğrendikten sonra çok sinirlendi. Bundan sonra Sarp ve Mert’ten intikam almak isteyen Celal Baba, işini şansa bırakmamak için onları tuzağına çekmeye çalışmak için çeşitli planlar hazırladı. Eylem’in de Mert’in aslında Umut olduğunu öğreneceği an herkes tarafından beklenirken, Sarp, Yusuf Müdürü öldürmediğini ispatlamak amacıyla çeşitli yollar dener. Çiftlik evinden kaçan Yeşim de bir anda yardım ister.

Bakalım yeni bölümde Mert ve Sarp’ı neler bekliyor.

İÇERDE DİZİSİ HAKKINDA

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Çetin Tekindor bulunan dizi, 38 bölümdür ekranlarda ilgiyle takip ediliyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran dizi, kurgusu ve senaryosu ile alışılagelmiş dizilerden sıyrılmayı başarıyor. Özellikle flashback teknikleri ve kurgusuyla izleyenleri her bölüm ters köşe yapan dizide 38. bölüme gelindiğinde birçok olay çözümlenmeye yakın görünüyor.

içerde umut eylem mert fragman 38.bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!