Harun Kolçak Ameliyat İddialarına Yanıt Verdi:" Her Şey Yolunda"

Geçen sene prostat kanseri olduğu için hastaneye kaldırılan ünlü sanatçı Harun Kolçak, 3 aylık sürede 13 ameliyat geçirdikten sonra kanseri yendi. Kolçak, hastaneden sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı.

Harun Kolçak Ameliyat İddialarına Yanıt Verdi:
Harun Kolçak Ameliyat İddialarına Yanıt Verdi: Orkun
Bu içerik 362 kez okundu.

 

Ünlü sanatçı Harun Kolçak, hakkında çıkan ameliyat masasında yatacağı yönündeki iddialara cevap verdi. Kolçak, sosyal medya hesabına yüklediği video ile bu spekülasyonlara cevap verdi.

Kolçak, açıklamalarında “Merhaba sevgili arkadaşlar. Her şeyin yolunda gittiğini sizlere yansıtmak için hastaneden görüntüleri özellikle paylaşıyorum. Birkaç gün rutin kontrollerim oluyor. Ben de burada kalmak istedim, çünkü çok iyi bakılıyorum. Biraz kendime geleyim istedim" ifadelerini kullandı. Hayranlarına seslenen Kolçak, "İnşallah Ramazan'dan sonra yoğun konser programımız var. Her şey yolunda merak etmeyin. İlginize çok teşekkür ediyorum, sizleri seviyorum” dedi.

Geçtiğimiz Haziran ayında hastaneye yatan ünlü sanatçı hakkında hastaneden şu açıklama yapılmıştı:

“Yapılan tetkik ve incelemelerde mevcut lokal ileri tümör zemininde gelişen enfeksiyon nedeniyle, genel durumunun bozulduğu tespit edilen ve 22 Haziran günü acil bir şekilde ameliyata alınan hastamızın sağlık durumu ciddiyetini korumaktadır. Yoğun bakım ünitesindeki tedavisi devam etmektedir.”

Kolçak bu ameliyattan sonra iyileşme sürecine girmiş ve şu açıklamayı yapmıştı:

“Huzur ve sevgi çok önemli ilaçlar. Çok zor günler atlattım ama peşinden gelen günler o günleri unutturdu tamamen şükrederek yaşıyorum şuanda. Her şeyden önce ben hastayım düşüncesini kafadan atmak lazım. Özellikle o kelimeyi pek kullanmamak lazım. Ne kadar erken teşhis oluyorsa o kadar faydalı oluyor. Doğadan kopmasınlar, benim şu anda devam ettiğim doğal yöntemler var. Ozon tedavisi görüyorum ve çok faydasını gördüm. Keten tohumu yağı kullanıyorum, bunlar doğanın bize sunmuş olduğu büyük ilaçlardır. Benim açımdan her şey yolunda”

harun kolçak ameliyat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!