Mehmet Ali Erbil'ın Kızı Yasemin Instagram'da Tatil Fotoğrafı Paylaştı

Mehmet Ali Erbil ile Nergis Kumbasar’ın kızları olan Yasemin Erbil, tatil sezonunu açtı. Yasemin Erbil Instagram’dan paylaştığı fotoğraflar ile magazin gündeminde adından sıkça söz ettiriyor.

Mehmet Ali Erbil'ın Kızı Yasemin Instagram'da Tatil Fotoğrafı Paylaştı
Mehmet Ali Erbil'ın Kızı Yasemin Instagram'da Tatil Fotoğrafı Paylaştı Orkun
Bu içerik 894 kez okundu.

 

Mehmet Ali Erbil ile boşandığı eşi Nergis Kumbasar’ın kızları olan Yasemin Erbil, Instagram’dan paylaştığı fotoğraflar ile yaz sezonunu açtığını gösterdi. Üniversite eğitimini sürdürdüğü Londra’dan Türkiye’ye gelen Yasemin Erbil, paylaştığı fotoğraflar ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Mehmet Ali Erbil, kızı Yasemin Erbil’in paylaştığı fotoğraflar ile ilgili olarak yaptığı röportajında “Kızımın fotoğraflarının bazılarından rahatsız oluyorum ve uyarıyorum bir Türk babası olarak. Ama beni çok irite eden fotoğraflar paylaşmıyor zaten. Toplum çok baskı yaptığı için ister istemez etkileniyorsun. “Yavrum zaten güzelsin, bunu herkese göstermene gerek yok” diyorum.” demişti.

Mehmet Ali Erbil Hürriyet gazetesine verdiği bir röportajda kızı ile ilgili sorulan sorulara şöyle yanıt vermişti:

"Hamdi Alkan’a “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisinde kızın Yasmin’i oynatmadığı için kırgınmışsın, doğru mu?"

“Eski televizyoncularla birlikte şirket kurmuştuk. Kanal 6’dan ayrıldığım zamanlardı. İlk kez de Hamdi Alkan’la “Öz Ofsayt” isminde bir program yapmıştık. Onunla dostluğumuz uzun yıllar öncesine dayanır yani. Hatta eşlerimiz de arkadaştı. Ben bugüne kadar kimseden çocuklarımla ilgili, özellikle de oyunculukla ilgili bir şey rica etmedim. Ama Yasmin oyunculuğa karşı istek duydu, eski dostum olduğu için Hamdi’den rica ettim. “Ne demek hemen gelsin” dedi. Sonradan ne geri aradı ne de haber verdi. Mide küçültme ameliyatı oldu ya, dedim ki herhalde midesiyle birlikte insani duyguları ve vicdanı da küçüldü. Çok üzüldüm ve alındım.”

"Yasmin Londra’daydı, geri dönmüş. Neden?"

“Birkaç günlüğüne geldi. Orada eğitimi devam ediyor. Geleceğini duydum ama daha görüşemedik. Hatta ben de gazetede gördüm geldiğini. Artık çok zor bu gençlikle uğraşmak. İlk eşimin annesi rahatsızlandı. Onunla ilgileniyorlar hastanede. Biz klan gibi yaşarız. İlk ve ikinci eşim sabahları bana gelir, akşam 5’e kadar mesai yaparlar. Benim işlerime ve ev işlerine yardım ederler.”

yasemin erbil mehmet ali erbil instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!