Derya Baykal'dan Seren Serengil'e Şok Sözler: "Anne Olmayan Anlayamaz"

Derya Baykal, canlı yayında Seren Serengil’e "Anne olmayan anlamaz" diyerek verdi veriştirdi. Duymayan Kalmasın isimli magazin programının sunucusu Seren Serengil, dün Derya Şensoy’un sevgilisi ile ilgili açıklamalar yaparak gündem yaratmıştı.

Derya Baykal'dan Seren Serengil'e Şok Sözler:
Derya Baykal'dan Seren Serengil'e Şok Sözler: Orkun
Bu içerik 632 kez okundu.

 

Duymayan Kalmasın isimli magazin programının sunucusu Seren Serengil dün Derya Şensoy ile Sarp Levendoğlu’nun ayrılması hakkında flaş açıklamalar yapmıştı. Serengil, Şensoy’un sevgilisi Özay Bakır’ın Bodrum’da sahne aldığı mekana bir gençle geldiğini ve sahneye çıkıp dans ettiğini belirtmişti. Daha sonra da Levendoğlu’nu kıskandırmak amaçlı Özay’ı kullandığını ifade etmişti.

"ANNE OLMAYAN ANLAMAZ"

Derya Baykal, bugün yaptığı açıklamalarda doğrudan isim vermeden “Anne olmak çok zor bir iştir, anne olmayan anlayamaz. Televizyonlar bizim babamızın yeri değil. Saygı, uslup diye bir şey yok mu? Bu işi yapıyorlarsa bir diyeti de var ama televizyona çıkıp insanlar hakkında istediğimizi söyleyemeyiz.” dedi.

Baykal sözlerine şöyle devam etti:

“Ben şimdi çantamı taksam, yanıma da avukatımı alsam o kanala gitsem, onlar da savcılıktı, davaydı bunlarla uğraşsa nasıl olur? Kimse benim çocuklarım hakkında böyle konuşamaz”

Bu açıklamalar üzerine Serengil ise Baykal’a “Bu konuyu bizimle değil de alkollü bir halde olan kızınızı alıp karşınıza konuşursanız daha iyi edersiniz.” dedi.

Derya Baykal’ın sözlerine inanamayan Serengil, Baykal’ın “Anne olmayan anlayamaz” sözlerine karşılık çok üzüldüğünü belirterek gözyaşlarını tutamadı. Bunun sebebi olarak da çocuk sahibi olmak istediğini ancak olamadığını belirten Serengil, Baykal’ın sözlerine çok üzüldüğünü belirtti.

derya baykal seren serengil duymayan kalmasın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
TAEK Türkiye’ nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu İçin Çalışma İzni Verdi
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!
Samsung kemaralara yeni soluk getiriyor: 17 sensör!